Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik dość mocno lata i hałasuje


Luktu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około pół roku strasznie lata mi silnik w komorze silnika lata cały tłumik i jest to bardzo odczuwalne w środku auta gdy stoi się na luzie np na światłach na rozgrzanym silniku. Na zimnym jest w miarę ok. Silnik 1.5dci 82km 2004r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pol roku z tym jezdzisz?

matko

 

sprawdz bledy

poduszki silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny silnik pracuje na podwyższonych obrotach i dlatego jest stabilniej.

Pomijając błędy silnika,  drgania na wolnych obrotach w tym pojeździe są odczuwalne w kabinie, szczególnie po prawej stronie. Urwana poduszka skrzyni biegów powoduje gwałtowne przemieszczanie się silnika i ogromne wibracje na lewarku.  W przeszłości  chciałem  ograniczyć wibracje wymieniając poduszki. Jedyna różnicę odczułem tylko w kieszeni. Wibracje nadal występują. Widocznie ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędow nie ma. Jeżdżę bo wcześniej działo się tak sporadycznie teraz już prawie za każdym razem jak staje na światłach to d*pa po fotelu lata. Filtr paliwa nowy egr nowy. Czasem jak gasze to strasznie śmierdzi paliwem. Silnik suchy. Może wtryski warto sprawdzić? Planuję w tym miesiącu sprzedać auto a nie chce sprzedawać z taką wada więc zależy mi na szybkiej i skutecznej naprawie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...