Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TERRANO II ZMIANA TYLNYCH HAMULCÓW Z BĘBNOWYCH NA TARCZOWE


psis17

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Następny mój temat.  Czeka mnie zmiana cylinderka, szczęk i bębnów z tyłu i tak się zastanawiam czy nie lepiej od razu  nie zmienić na tarcze. Niestety nie znalazłem zestawu na tył do mojego T2. Może ktoś już przerabiał tylne hamulce? 

Dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w T1 3.0 V6 Benzyna był most z TARCZOBĘBNAMI samych tarczy nie było w żadnej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Może z jakiegoś innego samochodu można dopasować.  Ktoś próbował takich kompinacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 15:07, Badger1s napisał:

Chyba tylko w T1 3.0 V6 Benzyna był most z TARCZOBĘBNAMI samych tarczy nie było w żadnej wersji

Skoro był taki most to być może tarcze, zaciski i blaszane osłony oraz mechanizm hamulca ręcznego pasowałby bez przerabiania do nowszych Terrano.

Zainteresowało mnie to. Może ktoś pokarze jakieś zdjęcia, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to kwestia doglądania i doszukania :D 

kiedyś odrestaurowywałem Capri I, z tyłu bębny w tych czasach, czyl ijakeiś 20 parę lat temu brak szans na dostanie, zrobiliśmy jarzma pod zaciski z poldka i tarcze też :D działało i było OK :D teraz ine czasy nei trzeba aż tak kombinować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotkę zacisków. Przydało by się foto takiego mostu

zacisk tył.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że posiadacz dość oryginalnego kwietnika koło domu :D niejaki @lemmy69 zwany dalej Yurkiem ogrodnikiem :D powinien być w posiadaniu takowego mostu z tarczami jako wzór :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...