Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciski


Kaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nissan x trail.czy ktoś mi opisze przyciski o lewej stronie kierownicy

20190526_102421.jpg

Edytowane przez Kaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od góry od lewej: ESP off, elektryczne podnoszenie  klapy bagażnika, włączenie/wyłączenie elektrycznego podnoszenia klapy bagażnika. Dolny rząd od lewej: regulacja wysokości świateł, Czujniki parkowania, wyłączenie systemu start/stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam Państwa!

A może ktoś wie do czego służy mały okrągły przycisk z czerwoną kontrolką - dolny rząd, w miejscu gdzie na zdjęciu jest zaślepka - X-trail 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie kojarzę,zwłaszcza okrągły. być może alarm ? Wrzuć foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mały okrągły przycisk na zaślepce to na pewno będzie alarm montowany w salonie nissana. Już w dwóch samochodach taki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, ja mam pytanie o te przyciski. Nie widzę tego od grzania kierownicy i przy okazji chciałem zapytać czy ktoś się orientuje od jakiej wersji i jakiego rocznika była podgrzewana kierownica w t32? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica była grzana w Europie chyba po lifcie 2017 ale zależało to wszystko od wersji wyposażenia (w wersji N-connecta i Tekna).

Edytowane przez Emjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego nie mogłem tego znaleźć w schematach elektrycznych z 2014. Szkoda. Tak sobie myślałem wziąć grzaną kierownicę przedlifta (gdyby była) , bo wygląda chyba identyko jak w qq i moim, przełożyć co trzeba, dodać obwód do grzania, przycisk i by było pewnie... Ale jak było dopiero po lifcie to dochodzi jeszcze inna kierownica. Szkoda. 

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArtM napisał:

Zamiast grzania kierownicy wolałbym tak jak QQ podgrzewaną szybę....

Też bym wolał, ale w pulsarze nawet w full opcji nie było grzanej szyby. Dodanie grzanej kierownicy byłoby w miare proste gdyby w przedlifcie było. Przypuszczam, że wszystkie przyciski w kierownicy dla qq, x i pulsara były łączone identycznie. A że jest w polifcie to patrząc na próby podmiany w qq i tym, że podłączanie trzech przycisków było inne to za dużo kombinowania dla mnie. Sam obwód z przyciskiem i przerywaczem do grzania kierownicy nie byłoby problemem...

Ogólnie Nissan ma dziwną politykę. Ja uważam, że niezależnie od modelu jeśli klient chce dopłacić to powinny być za dopłatą opcje jak grzana szyba, kierownica, elektrycznie ustawiane fotele czy lusterka z pamięcią ustawienia. Mój kolega np. w kii rio ma grzaną kierownicę, a ford nawet w bida focusie daje grzaną szybę... 

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety unifikacja produkcji czyli koszty są tu głównym wyznacznikiem. Fajnie, że jest kiera zimą to naprawdę fajne a szyba... niestety zwykle wiadam do auta odpalam i czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...