Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Panel sterowania szybami - strona kierowcy


majwsik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Pacjentka: Micra K12 1.2 59kW, 2004 rok - samochód mojej teściowej :) Spec przeglądnął elektrykę i problemy z otwieraniem szyb wynikają z uszkodzonego panelu sterowania nimi po stronie kierowcy. Otwierane elektrycznie są tylko przednie szyby.
Widzę ogłoszenia z tymi panelami na Allegro, ale wszędzie piszą, że trzeba je dobierać po numerach. Problem w tym, że jedyne oznaczenie na naszym panelu to liczba "4720" i nic więcej, a w tych ogłoszeniach to często i po pięć różnych numerów podają. 

Pytanie brzmi: czy we wszystkich K12 były takie same panele dla wersji z elektryką tylko z przodu czy rzeczywiście muszę się doktoryzować i ryzykować, że coś nie spasuje? Ewentualnie czy są różnice "anglik-nieanglik" lub cabrio-dachowiec?

Będę wdzięczny za pomoc i wszelkie podpowiedzi. Załączam zdjęcia naszego urządzenia.

Pozdrawiam,
Michał

Zdjęcie 27.05.2019, 09 16 26.jpg

Zdjęcie 27.05.2019, 09 16 32.jpg

Zdjęcie 27.05.2019, 09 16 37.jpg

Zdjęcie 27.05.2019, 09 16 43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki. Ostatecznie zdecydowałem się na nowy zamiennik. Podałem sprzedawcy VIN i potwierdził, że będzie pasowało. Pasuje, działa, szyby śmigają elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...