Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Nowe pokrowce (chwalę się)


Domiss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu sprawiłem sobie skórzany pokrowiec na kierownicę oraz (wcześniej) pokrowce na siedzenia. Najwyższy czas się pochwalić ;)

pict2642m.jpg

pict2643m.jpg

 

Jak Wam się to widzi :?:

 

W najbliższym czasie planuję zrobić sobie podgrzewane lusterka, dołożyć owiewki, a potem wyciszyć przednie drzwi (ale to ostatnie to już pewnie dopiero wiosną, owiewki pewnie też - brak garażu... :().

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera fajna ,gdzie ja kupiles ,znaczy ta nakladke

W sklepie z częściami do aut w Rybniku (taki mały koło starego kościoła, niedaleko kampusu - mieszkańcy Rybnika i okolic wiedzą gdzie ;) pozostałym to na nic). Podejrzewam, że można podobne dostać w co drugim sklepie samochodowym (na allegro też są, chyba nawet trochę taniej). Bywają też nakładki z jednego kawałka skóry (wtedy jest jedno szycie na kierownicy zamiast czterech). Ja jestem zadowolony, że kupiłem w sklepie, bo najpierw wziąłem za mały rozmiar (źle zmierzyłem kierownicę?) i musiałem wymienić (i nie musiałem przy tym płacić za wysyłkę ;)). Dla ułatwienia fotka pudełka (z ceną):

pict2649m.jpg

A i zakładanie zajmuje jakieś 2-3 x tyle czasu, ile się wydaje, że zajmie (szczególnie jak w połowie zakładania zrobi się ciemno i dalej już przy latarce ;D). Oczywiście igła i dratwa jest w komplecie z nakładką.

 

A pokrowce na siedzenia miały wyglądać porządnie również po wstaniu z nich i nie rzucać się w oczy bardziej od samochodu - niestety żadne z tych w wersji "sportowej" (które widziałem) nie spełniały pierwszego warunku... Ważne, że mi się podobają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na dwa - trzy miesiące... Następnym razem na święta :). Żona pochodzi z Rybnika ;). Do moich rodziców jeździmy rzadziej, bo to dwa razy dalej i nie ma autostrady (ciekawe ile od stycznia zaśpiewają za przejazd z Wrocka do Gliwic...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze cos mi posty wywalilo

pisalem ze k10 zeczywiscie jest najbardziej meskia micra ,szczegolnie super eska,tym samym przytaknnalem LEXANOWI

mi osobiscie troszeczke bardziej od od SS przypadla wersja z automatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze cos mi posty wywalilo

pisalem ze k10 zeczywiscie jest najbardziej meskia micra ,szczegolnie super eska,tym samym przytaknnalem LEXANOWI

mi osobiscie troszeczke bardziej od od SS przypadla mi z automatem :wink:

Jest Twój post, tylko we właściwym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze cos mi posty wywalilo

pisalem ze k10 zeczywiscie jest najbardziej meskia micra ,szczegolnie super eska,tym samym przytaknnalem LEXANOWI

mi osobiscie troszeczke bardziej od od SS przypadla mi z automatem :wink:

Jest Twój post, tylko we właściwym temacie ;)

 

ups heheheheheheheehehe zeczywiscie ,jestem chory i goraczka mi sie chyba podniosla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...