Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeglądy Nissan Juke


voski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Juke 1.6 (86kW) benzyna sprowadzonego z zagranicy. Niestety nie ma książki serwisowej i nie wiem jakie i co ile powinienem wykonywać przeglądy. 

Czy może jest gdzieś dostępna taka książka, jakiś link, lub może wystarczył by jakiś wykaz czynności serwisowych co ile km należy wykonać

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 09:51, voski napisał:

Witam,

Mam Juke 1.6 (86kW) benzyna sprowadzonego z zagranicy. Niestety nie ma książki serwisowej i nie wiem jakie i co ile powinienem wykonywać przeglądy. 

Czy może jest gdzieś dostępna taka książka, jakiś link, lub może wystarczył by jakiś wykaz czynności serwisowych co ile km należy wykonać

dziękuję

Witaj przeglady sa co rok lub 30 tys km.

Ceny w servisach różne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądy może i co 30tys robić , tylko olej niech zmienia co 15tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 09:51, voski napisał:

Mam Juke 1.6 (86kW) benzyna sprowadzonego z zagranicy. Niestety nie ma książki serwisowej i nie wiem jakie i co ile powinienem wykonywać przeglądy. 

Czy może jest gdzieś dostępna taka książka, jakiś link, lub może wystarczył by jakiś wykaz czynności serwisowych co ile km należy wykonać

Tutaj może być trochę problem, bo w momencie sprzedaży auta w salonie do książeczki serwisowej wklejana jest lista czynności serwisowych dotycząca danej wersji auta, więc ta lista może być różna, zależnie od tego, z jakim konkretnie autem mamy do czynienia. 

Dla zilustrowania wklejam obok skan takiej listy dotyczący mojego auta:

Dokument aplikacji Scannable dnia 23.06.2019, 09_06_26.pdf

Z góry przepraszam za beznadziejną jakość, ale skan został wykonany komórką, z tym że użycie bardziej zaawansowanych metod niewiele by tu pomogło, bo to na prawdę jest tak niechlujnie wydrukowane i krzywo przecięte. Wygląda to jak ksero jakiejś kartki w formacie A4 na papierze samoprzylepnym, którą potem przecięto na pół i wklejono na dwóch sąsiednich stronach. 

Myślę, że jeśli nie znajdziesz nikogo z autem w takiej wersji jak Twoje, któ mógłby Ci taką listę udostępnić, to najprościej byłoby skontaktować się z jakimś ASO Nissana - raczej nikt nie będzie robił komplikacji z udostepnieniem Ci takiego harmonogramu dla Twojego auta.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc

wiadomo olej co roku,

właściwie chodziło mi o pozstałe rzeczy (które) co ile powinieniem sprawdzać, wymieniać po ilu tyś. kilometrów jak np. świecę itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...