Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera tino zakup


Kondziu1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy chciał bym kupić tino 1,8 na co zwrócić uwagę , i jak jest z tymi rozrzadami co ile wymiana i jaki koszt .jestem tu nowy prosze o wyrozumiałość jak cos nie tak napisalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygląda jak jakieś dełu, daj sobie spokój Kondzior , za chwile będziesz pisał, że silnik olej Ci bierze 

Stać Cię na coś lepszego .....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej. Jakość gorsza niż w Renault, ceny zakupu/części/eksploatacji jak w Nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej...

W dodatku musisz udowodnić determinacją, że chcesz Nissana , a nie jakiś Kondzior nie wiadomo skąd chce wejść w te zacne grono ...udowodnij , że zasłużyłeś....

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dobre .powiem tak potrzebuje rodzinne auto a almera podoba sie nam. ale az tak zeby kupic i naprawiac ciagle to nie ;) ,chyba po to sa takie fora ,dla tego zwracam sie do was koledzy o po moc jak z awaryjnoscia tego auta cży pisza glupoty ze az taki awaryjne auto, ale nie powiem ze napalilem sie an tino .jezdze suzuki i chce dalej japonczyka bo jest malo awaryjny .prosze o opinie tino .dodam ze chciałbym założyć gaz. I czy jak wymieniłbym rozrząd i dodawał trochę oleju to poza tym będę jeździł Czy ciągle po warsztatach się włóczył. I czy tym samochodem zraże się do Japończyków

Edytowane przez Kondziu1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio patrzysz na takie rzeczy jak znaczek w dzisiejszych czasach? Ta kapa to produkcja Hiszpania, projekt Wielka Brytania, podzespoły w sporej części Renault. 

Już bardziej Nissanowa jest na dziej dzisiejszy Dacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz , okazałeś się miękki ....

Pociesze Cię obiektywnie ciężko dziś coś polecić z czystym sumieniem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z małych aut używanych moge polecić Hondę CRV i toyote RAV4 z silnikami benzynowymi N/A. Jeśli nie trafimy na model zaniedbany, przegrzany, czy po cofce licznika o 150k km to dlugo będą służyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z Tino żadnych problemów. Pisali niektórzy że bierze olej,  ale w moim był  stan od wymiany do wymiany. Prawdopodobnie jeździłbym do dzisiaj ale wymieniłem na Kaśkę bo już Tino było wiekowe (2005). Ruda też go nie chrumkała - a mieszkam na wyspie, gdzie jak przestaje padać to zaczyna lać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na niektórych wyspach nie brała oleju, były też wyspy co nie rdzewiała , na lądzie było znacznie gorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...