Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stukające klapa bagażnika


Wock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanie czy w waszych pathfinder tez tak strasznie tłucze klapa bagażnika ? Może ktoś miał taki problem i poradził sobie z nim ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, klapa w ogóle nie tłucze. Masz coś nie tak, może zbyt wysunięty zamek (można regulować) a może nie masz gumowych odbojników. Jutro zerkną dokładnie jak to jest w moim pathu, bo prawdę mówiąc nie przyglądałem się temu nigdy.

Rozumię iz klapa tłucze podczas jazdy, bo jeśli chodzi o klang zamykania to jest to trzask dosyć głośny i jest to normalne d*pnięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam odboje muszę jutro spróbować wyregulować zamek może faktycznie to pomoże. Będę wdzięczny jeśli jutro zerkniesz jak u Ciebie to wyglada ewentualnie jak mogę o foto poprosić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.06.2019 o 12:47, Wock napisał:

Witam wszystkich mam takie pytanie czy w waszych pathfinder tez tak strasznie tłucze klapa bagażnika ? Może ktoś miał taki problem i poradził sobie z nim ? ;)

Wiem o czym mowisz. Jezyk zamka jest w gumowym... „ochraniaczu” (?) :D Jak guma sie wytrze lub popeka to zaczyna sie kruszyc i odpadac a jezyk zaczyna tluc sie na nierownosciach o metalowe ucho zamka. Ja robilem tak: tasma wuklanizacyjna i zawijalem ucho ale to wyjscie na chwile bo jezyk zdziera predzej czy pozniej tasme a i istnieje ryzyko ze kawalki tasmy wejda w zamek i go zablokuja. Pozostaje chyba tylko wymiana zamka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę zamówić zamek i sprawdzić nie droga sprawa a mam nadzieje ze pomoże :) dziękuje za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wock napisał:

To muszę zamówić zamek i sprawdzić nie droga sprawa a mam nadzieje ze pomoże :) dziękuje za podpowiedz :)

Tylko najlepiej kupic nowy bo praktycznie kazda uzywka bedzie miala mniej lub bardziej zdarta oslone jezyka a to Ci nic nie da. Chyba ze mozesz wczesniej obejrzec przed kupnem. Otworz klape i srubokretem przesun jezyk i sprawdz w jaki stanie jest ta oslona u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...