Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie przewody wysokiego napięcia + świecie ?


mati_wlkp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że chcę zagazować Notka, to przymierzam się do wymiany. Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? A może zostawić oryginalne?

Edytowane przez mati_wlkp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne byle dobrej jakości,  a masz tam przewody?? czy cewki?? no i warto świece zmienić też dedykowane do auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wstawiają tylko NGK, kiedyś byłem w Rybniku w ASO i pytałem o świece do Notka.....tylko NGK.

Ja takie używam i nie dam złego słowa powiedzieć :)

Ale Ty kupisz jakie zechcesz.....osobiście na boschu się dwa razy przejechałem. W obydwu przypadkach świeca pękła równiutko w miejscu łączenia nakrętki z ceramiką. I to w audi gdzie bosch jest oryginalnie wstawiany i też kupiłem nowe NGK. Na boscha mam teraz uczulenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/28/2019 at 3:59 PM, mati_wlkp said:

nie mam dobrych doświadczeń w ex aucie po świecach boscha, i nie tylko ja .

generalnie do japończyków/nissanów zalecają albo NGK albo DENSO.

warto też patrzeć co się kupuje i nie brać chińskich NGK lub Denso, bo są tańsze o połowę, ale gorsze jakościowo, te chińczyki są w oryginalnych opakowaniach Nissan, itd...

z reszto moje Denso iridium wymieniałem przy przebiegu około 170tyś km i wyglądały bardzo dobrze..... to świadczy o ich jakości, spokojnie 200tyś wytrzymują... 

chińskie Denso bym kupił za połowę ceny lub mniej, napisałem do 10 sprzedawców świec na ebay o kraj pochodzenia, nikt nie miał japońskich, a wszystkie jak oryginały nissan w opakowaniach brendowanych przez nissana.... 

więc zdecydowałem się na japońskie oryginały ze sklepu (oficjalna dystrybucja) ....bo nie chcę tam zaglądać co jakiś czas, zwłaszcza, że u mnie trzeba listwy wtryskowe, dolot, kolektor ściągać, a nawet czasami uszczelkę zmienić pod kolektor (100zł) i roboty przy tym na 2 godziny ................   

tak ze polecam oryginały, w twoim wypadki NGK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem NGK dedykowane do LPG:

https://allegro.pl/oferta/swieca-ngk-nissan-note-1-4-05-12-7955208337

 

 

 

10 godzin temu, Kazik_R52 napisał:

  

więc zdecydowałem się na japońskie oryginały ze sklepu (oficjalna dystrybucja) ...

Możesz mi dać namiar na oficjalnego dystrybutora? Tu lub PW. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 17:41, Kazik_R52 napisał:

Myślisz , że to coś Ci da :-) 

 

Screenshot_20190630-104043_Chrome.jpg

Dzięki :)

Trochę za droga wysyłka;)

 

Póki co namierzyłem NGK wyprodukowane we Francji.

Edytowane przez mati_wlkp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...