Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Brać czy nie brać

gregor

Recommended Posts

Wiem, że te tematy stają sie nudne, ale może mi poradzicie. Mam do kupienia Maxime z 1992 roku automat, webasto, bez klimy i skóry, poza tym pełna elektryka, gaz, 190000 przebiegu, gościu mówi, że pali 13-15 l gazu a na trasie 10, ogólny stan jest niezły, automacik ładnie pracuje, silnik też bez zarzutu. Cena 8000PLN do uzgodnienia. Na co zwrócić uwagę w szczególności, co je boli no i jak wygląda rynek części ( z pewnością nie należą do tanich)?

Polecam www.automat.pl

Znajdziesz tam dużo ciekawych info m.in taką prawidłość działania skrzyni należy sprawdzać po przejechaniu około 20 kilometrów.

Z mojej strony mogę powiedzieć że automat to super sprawa jeżeli dużo jeździsz w mieście.

pozdrawiam!

• 4 weeks later...

Nie napisales jaka pojemnosc silnika, poza tym dziwne ze bez klimy i ten przebieg mocno nierealny jak na ten wiek auta, ja sadze ze to raczej ze 100 tys km wiecej...Wiec cena to nie wszystko, warto dokladnie obejrzec to auto - najlepiej u fachowcow i dopiero wtedy podejmowac decyzje...

Co by tam nie było osobiście odradzam automat z tego roku, wszystko ładnie pięknie a potem koszta, znam z własnego doswiadczenia i wielu innych osób

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...