Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brać czy nie brać


gregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że te tematy stają sie nudne, ale może mi poradzicie. Mam do kupienia Maxime z 1992 roku automat, webasto, bez klimy i skóry, poza tym pełna elektryka, gaz, 190000 przebiegu, gościu mówi, że pali 13-15 l gazu a na trasie 10, ogólny stan jest niezły, automacik ładnie pracuje, silnik też bez zarzutu. Cena 8000PLN do uzgodnienia. Na co zwrócić uwagę w szczególności, co je boli no i jak wygląda rynek części ( z pewnością nie należą do tanich)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.automat.pl

Znajdziesz tam dużo ciekawych info m.in taką prawidłość działania skrzyni należy sprawdzać po przejechaniu około 20 kilometrów.

Z mojej strony mogę powiedzieć że automat to super sprawa jeżeli dużo jeździsz w mieście.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie napisales jaka pojemnosc silnika, poza tym dziwne ze bez klimy i ten przebieg mocno nierealny jak na ten wiek auta, ja sadze ze to raczej ze 100 tys km wiecej...Wiec cena to nie wszystko, warto dokladnie obejrzec to auto - najlepiej u fachowcow i dopiero wtedy podejmowac decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tam nie było osobiście odradzam automat z tego roku, wszystko ładnie pięknie a potem koszta, znam z własnego doswiadczenia i wielu innych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...