Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotel kierowcy do Almery hatchback z 2006 roku.


Gość Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym kupić fotel do Almery hatchback z 2006 roku. Dobrze by było gdyby był wygodny. Chcę kupić/wymienić ten fotel znajomej osobie w prezencie. Patrzyłem na stronach z elementami tuningu, ale nic nie widzę takiego. W ogóle ciężko z nowymi fotelami dla tego modelu, chyba że nie umiem szukać...... Jeśli ktoś z Was drodzy forumowicze może mi coś doradzić to czekam na sugestie. Nie mam możliwości przymiarki czy pasuje do listew w podłodze, więc na początek może nr katalogowy takiego fotela ktoś może podać. Pełne namiary na model: Almera z 2006 roku, hatchback, pojemność 1497, 98KM, Benzyna, 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lawnowerman napisał:

A co jest nie tak z oryginalnym?

Mechanizm oparcia został uszkodzony i nie nadaje się do naprawy. Konieczny jest zakup nowego fotela kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić dowolny fotel tuningowy do auta 3D - żeby miał łamane oparcie i tylko niuans szyn.

Ale IMO słaby pomysł.

Dobry fotel będzie kosztował tyle co to auto a budżetowo kupisz wytłoczkę z włókna szklanego obciągniętą kocem [przerabiałem przy ZX].

 

IMO napraw ten ew. popraw tapicerkę - można wszyć boczki ze skóry.

 

Jak chcesz dam ci namiar na magika - ale Wejherowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Poszukam używanego. Może gdzieś trafię w dobrym stanie. Jest jeszcze trochę czasu do obdarowania kierującego tym fotelem więc poszukam u znajomych na szrotach. Może z innego auta się dopasuje. Pozdrawiam, życzę szerokości i jazdy bez korków.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...