Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pamięć fotela


mlodyt8600

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos pomoże:) wymieniłem welur na skore z elektrycznym sterowaniem oraz pamięcią kierowcy. Wszystko działa oprócz pamięci w instalacji fabrycznej była inna kostka. W mojej tylko zasilanie a z nowego fotela skórzanego oprócz zasilania wychodzi dodatkowo 3 cienkie przewody dwa skręcone ze sobą i 1 luźny. Moduł jest pod fotelem. Może ktoś trafił na schemat podłączenia takiego fotela. Nissan qashqai 2017 ale nowe fotele z tekny+ 2018 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie pójdzie ponieważ wcześniejsze modele tego nie miały. Musialbys zmienić oprogranowanie auta co raczej nie jest możliwe bo to są trochę inne auta.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Afrance napisał:

Na 99% nie pójdzie ponieważ wcześniejsze modele tego nie miały. Musialbys zmienić oprogranowanie auta co raczej nie jest możliwe bo to są trochę inne auta.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
 

Nie jestem pewien czy kolega ma rację ale u mnie jest sporo wolnych kostek pod siedzeniem a auto z roku 2017 (gdzieś to nawet wrzucałem na forum). Nie trzeba zmieniać żadnego oprogramowania tylko podłączyć do kompa i odblokować funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafsty zgadza się kostki sa pod fotelem luźne jedna od grzania druga od elektryki tylko w mojej instalacji z kostki wychodza 2 przewody a z nowo zakupionych foteli kostka od sterowania jest inna i jest 5 przewodów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej coś zmodyfikowali z siedzeniem. Może któryś z kolegów który ma tekne spojrzy pod siedzenie ile ma przewodów we wtyczce :punk:

W elektrycznym siedzeniu pokazuje że brązowa wtyczka tam wchodzi i ona nie ma 5 przewodów. @mlodyt8600 wrzuć fotkę tej wtyczki.

siedzenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie ruszyło coś w temacie? Udało się komuś podłączyć fotele J11B Tekna+ z pamięcią?

W załączeniu zdjęcia kostek pod fotelem kierowcy i pasażera.

Fotel kierowcy posiada 4 wtyczki (do pierwszej z lewej dochodzi pięć przewodów).

Fotel pasażera ma 5 kostek - doszła brązowa która zasila elektryczne przesuwanie fotela reszta pasuje.

J11B KIER.jpg

J11B PAS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...