Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wideo rejestrator


xc9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

Czy istnieje możliwość zamontowania wideorejestratora bez "przepychania" kabla do zapalniczki.

Ktoś może podłączał rejestrator pod lusterko/w inne miejsce z dostępnym zasilaniem.

I jak to wpływa na ewentualną utratę gwarancji?

Pzdr

Katarzyna

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz się tylko z jednym, jeżeli wideorejestrator ma tryb parkingowy, to napięcie w gnieździe zapalniczki jest po czasie odłączane. Tryb parkingowy nie będzie dostępny.

Tak samo będzie w wielu innych miejscach instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Czech napisał:

Licz się tylko z jednym, jeżeli wideorejestrator ma tryb parkingowy, to napięcie w gnieździe zapalniczki jest po czasie odłączane. Tryb parkingowy nie będzie dostępny.

Tak samo będzie w wielu innych miejscach instalacji.

W moim J11 z 2014r napięcie na zapalniczce jest cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz pod instalację na stałe ten rejestrator. Niestety ale kabel musisz przepuścić podsufitka, boczkiem i wpiąć w instalację. Ja nie mam czasu się bawić nad autem i to zleciłem ASO. Dwieście złoty i mam spokój :D Zrobiło to ASO więc nad gwarancją się nie zastanawiałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xc9 napisał:

Witam serdecznie wszystkich,

Czy istnieje możliwość zamontowania wideorejestratora bez "przepychania" kabla do zapalniczki.

Ktoś może podłączał rejestrator pod lusterko/w inne miejsce z dostępnym zasilaniem.

I jak to wpływa na ewentualną utratę gwarancji?

Pzdr

Katarzyna

 

 

 

Zobacz temat : kamerka w samochodzie. tam dokładnie jest opisane też przeze mnie jak i którędy poprowadzić kable do zasilania i gdzie się wpiąć bez żadnej ingerencji w układ elektryczny.

Praca łatwa i prosta nawet dla kogoś, kto nie bardzo się orientuje w temacie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafsty napisał:

Podłącz pod instalację na stałe ten rejestrator. Niestety ale kabel musisz przepuścić podsufitka, boczkiem i wpiąć w instalację. Ja nie mam czasu się bawić nad autem i to zleciłem ASO. Dwieście złoty i mam spokój :D Zrobiło to ASO więc nad gwarancją się nie zastanawiałem.  

Ja zrobiłem tak samo, dodatkowo rejestrator zasilam dedykowanym adapterem z komparatorem napięcia, jeśli napięcie na AKU jest <11,8, odcina zasilanie rejestratora. Napięcie odcięcia zasilania można regulować w 3 stopniach.

Tryb parkingowy bywa pomocny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...