Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nakładki na progi


seta21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej - czy ktoś z Was kupował i poleca konkretny model nakładek na progi, takie aluminiowe, ale nie podświetlane. Nissan ma w ofercie tylko takie z podświetleniem. Bajer fajny, ale cena szalona (po upuście 915 PLN za komplet). Na Allegro jest kilka modeli, ale trudno mi wybrać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam te, do których link zamieszczam poniżej. Stal nierdzewna polerowana, z wytłoczonym napisem. Pasują idealnie i są wytrzymałe na zarysowania. Mam je już od parwie 2 lat i jestem super zadowolony.

https://pl.aliexpress.com/item/32962423841.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6abb2904rbGb1q&algo_pvid=34a9c99f-f7af-4da4-924b-a9eeed575dd9&algo_expid=34a9c99f-f7af-4da4-924b-a9eeed575dd9-0&btsid=ba931a38-c1df-4cd1-89a0-8c2e31ef7ff9&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_9,searchweb201603_52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te same listwy kupić w Polsce na stronie toptun.pl, gdzie kosztują  159 zł, czyli 1/3 ceny z aliexpress. Listwy są dokładnie te same, ale jak ci spieszno, to możesz kupić w kraju, bo szybciej je dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No dobra Pany, a przed czym to teoretycznie chroni? Przed zarysowaniami progu? Jak jakościowo ten "metal" od Chińczyka? Kolega Seta21 podeślij proszę więcej fotek jak to wygląda, z innej perspektywy, od drzwi pasażera itd. Mam ten sam kolor nadwozia więc lepiej sobie to wyobrażę =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie jakby nakładek na progi nie bylo to dzieciaki chyba by do golej blachy progi  wytarly, ....nikt sie nie piesci jak tornister w drzwiach sie ledwo mieści :)...a przy okazji ja wASO kupilem jakies tansze wersje bez napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety często zahaczają obcasem (+ dzieciaki). Im zwłaszcza w spódnicach ciężko się wysiada z wysokiego auta. Przerabiane w QQ. Teraz mam Corolkę to jakby tego problemu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...