Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gasnie na luzie


Gość krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam tematem o gasnieciu Almery benz po wchodzeniu na luz. W te zimne obecnie dni nawet jak stoje np. na switlach to w np. momecie wlaczenia sie wentylatorow chlodnicy obroty ladnie schodza do 0 i bec.

 

Oprocz tego gasnie dalej na zakretach lub niekiedy prostej przy wchodzeniu na luz. A jak dobrze przygazuje tj 5000 obr/min i dam na luz to zawsze bec - gasnie.

 

Komp nadal nic nie wykazuje, spalanie w normie, przyspieszenie jak od nowego, raczej ponad dobre, silnik pracuje cicho. Juz 3 ASO i nissan poland na tym padly. Proponuja abym kupil przeplywke to wtedy zobacza co dalej, ale nie takie numery ze mna.

 

Ma ktos pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam instalacji gazowej

 

jeszcze dodam ze jak te obroty schodza i juz blisko 0 dodam gazu reakcja natychmiastowa, to obroty juz poprawnie zatrzymuja sie na 800

 

na nastepnym postoju (nie zawsze) ponownie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem podobne objawy,(tylko ja jeżdże na LPG) i musiałem dolać płynu do chłodnicy i do zbiorniczka wyrównawczego, objawy zniknęły. Zobacz może akurat. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczne objawy...Niestety najprawdopodobniej przepływka. Twoja jest taka droga bo ma zintegrowany czyjnik temp. powietrza zasysanego, który w innych jest w rurze za filtrem powietrza. Ale ile on kosztuje i czy da się przerobić nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jeździsz na gazie, to ja bym się zainteresował sondą lambda i przepływką.

 

A jeśłi jeździłby na gazie ?? :D Bo mam podobne objawy a zagazowaną almerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam

 

Ja mam dokładnie takie same problemy czyli gaśnie na zakrętach i na wolnych obrotach.Poradziłeś juz sobie z tym tematem jesli tak to co było przyczyną?

 

 

 

 

Wracam tematem o gasnieciu Almery benz po wchodzeniu na luz. W te zimne obecnie dni nawet jak stoje np. na switlach to w np. momecie wlaczenia sie wentylatorow chlodnicy obroty ladnie schodza do 0 i bec.

 

Oprocz tego gasnie dalej na zakretach lub niekiedy prostej przy wchodzeniu na luz. A jak dobrze przygazuje tj 5000 obr/min i dam na luz to zawsze bec - gasnie.

 

Komp nadal nic nie wykazuje, spalanie w normie, przyspieszenie jak od nowego, raczej ponad dobre, silnik pracuje cicho. Juz 3 ASO i nissan poland na tym padly. Proponuja abym kupil przeplywke to wtedy zobacza co dalej, ale nie takie numery ze mna.

 

Ma ktos pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...