Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Okrągły wynik


Daniel_I

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy się uda zrobic 1 000 000 km. To by było coś , chyba to by był jedyny Nissan na świecie od czasu  produkcji QQ który by to zrbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy się uda zrobic 1 000 000 km. To by było coś , chyba to by był jedyny Nissan na świecie od czasu  produkcji QQ który by to zrbił.
Heh, to chyba jakiś ponury żart. W mojej ocenie ani buda, ani tym bardziej silnik nie podoła nawet połowie takiego przebiegu. Stare poczciwe wolnossace jednostki jeszcze można uznać za w miarę niezawodne, ale wszystkie uturbione warianty maja swoje bolaczki, które ich długowieczności nie zapowiadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, neq said:
On 8/26/2019 at 8:44 AM, OsobaNN said:
Ciekawe czy się uda zrobic 1 000 000 km. To by było coś , chyba to by był jedyny Nissan na świecie od czasu  produkcji QQ który by to zrbił.

Heh, to chyba jakiś ponury żart. W mojej ocenie ani buda, ani tym bardziej silnik nie podoła nawet połowie takiego przebiegu. Stare poczciwe wolnossace jednostki jeszcze można uznać za w miarę niezawodne, ale wszystkie uturbione warianty maja swoje bolaczki, które ich długowieczności nie zapowiadają

Tak, to była forma żartu.. czy ponurego.. może , ale nie miałem nic złego na myśli.  Faktem jest ,że wysilone jednostki ery zmniejszania pojemności skokowej nie są długowieczne...co nie jest niczym fajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...