Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy system kamer 360


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje: Nowe egzemplarze QQ z 2019 mają nowy zmieniony system kamer z lepszą jakością obrazu - dzisiaj się dowiedziałem przy okazji testowania QQ i Xa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sięgnąć tutaj, żeby nie tworzyć niepotrzebnie dwóch wątków:

A kamery no widać dużą poprawę zwłaszcza na tym głównym widoku jak pisałem. Nie wiem jak w nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej

To ja mam 2 pytania w tym temacie, jako user QQ z 2018:

  • czy mozna podmienic kamerke tylna na jakas lepszej jakosci ?
  • czy ktos przerabial sensownosc dolozenia dodatkowych kamer do systemu 360?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zibol napisał:

 

  • czy mozna podmienic kamerke tylna na jakas lepszej jakosci ?
  • czy ktos przerabial sensownosc dolozenia dodatkowych kamer do systemu 360?

 

Dodatkowych? tzn jakich? 4 to mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Karminadel napisał:

Mi się wydaje, że słaba jakość to wina małej rozdzielczości ekranu Nissan Connect.

Może to być bo nowe auta mają nowy system nissan i nowe kamery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Karminadel napisał:

Mi się wydaje, że słaba jakość to wina małej rozdzielczości ekranu Nissan Connect.

Po zamontowaniu stacji z CHRL która ma większą rozdzielczość obraz pozostawia sporo do życzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu, przez ok 2 tyg jezdzilem wersja 2019 i faktycznie kamerka troche lepsza ale bez szalu. Na dodatek w moim egzemplarzu obraz lagował. Obraz w dalszym ciagu (porownujac do kamery z Mazdy, ktora ma moja zona) jest slabszej jakosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kupno i wymiana chińskiej kamerki cofania na oryginalną nissanowską.Oczywiście miałaby byc podpięta do chińskiego radia Macie z tym jakieś doświadczenie? Zetknęliście się z takim podłączeniem? Chińskie kamerki chodzą bodajże na 12V,a nissanowska 5-6v ,więc musiałby być adapter ,są takie.Poza tym kamera oryginalna jest połączona poprzez moduł,czy do chinola też by musiała być podpięta przez moduł?

Dużo pytań,dużo myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko jak ja chciałem zamontować radio i kamerę to zaśpiewali mi w ASO coś ok 3,5k pln. Radio dobrej włoskiej firmy ale kamera jakiś chiński shit bo nissanowkiej podobno nie ma możliwości zamontować gdyż nissan oryginalnie montuje kamerę po środku a ASO montuje ją z lewego boku bo tylko tak się ją da zamontować bez wymiany tego plastiku z oświetleniem. Nie wiem jak jest to u Ciebie ale pewnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda ma element do usunięcia już sprawdzałem.Co do kamery,zasięgnąłem już opinii fachowca i ,jeżeli radio odbiera sygnał wizyjny NTSC to oryginalną kamerkę można założyć bez dodatkowego modułu.Trzeba tylko wiedzieć jak połączyć ze sobą instalację kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...