Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Juke MY2020


monkahead

Rekomendowane odpowiedzi

I jak Wam się podoba nowy Nissan Juke MY2020?

https://auto.dziennik.pl/premiery/artykuly/606820,nissan-juke-nowy-juke-silnik-cena-wyposazenie-polska.html

Dla mnie osobiście bomba! Ten samochód albo się kocha, albo nienawidzi. Ja bym co prawda nie kupił I generacji ale bardzo mi się podoba, zwłaszcza za odwagę stylistyczną, ciężko projektuje się następcę takiego samochodu ale moim zdaniem Nissanowi się udało.

Czemu to takie ważne? Otóż moim zdaniem Nissan ma niemałe kłopoty ... kryzys wizerunkowy po aresztowaniu Ghosna, brak nowych modeli, masowe zwolnienia ... dodatkowo król SUVów, Nissan Qashqai wyleciał już dawno z TOP 10 sprzedających się aut w Polsce (i nie tylko) i wcale mnie to nie dziwi, konkurencja jest już dawno daleko z przodu, można powiedzieć że "uczeń przerósł mistrza".

Czekałem na jakieś oficjalne zdjęcia nowego Juka, bo to pokazuje filozofię Nissana i myślę że nowy Qashqai będzie świetnym autem. Tego czego potrzebuje aby znowu być na topie to nowoczesny design, większe rozmiary oraz porządny system audio / infotainment. Juke to ma, także Qashqai MY2021 też to będzie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykuwa uwagę, design zdecydowanie robi robotę, zdecydowanie w topowej odmianie, którą zaprezentowano. I generacji bym nie kupił, a teraz bym nie powiedział nie. Wygląda na większego, przestronniejszego, i obecnie bym wybrał jego, niż obecnego QQ. A nawiasem mówiąc multimedia w moim aucie z 2017 r. trąci myszką na odległość, więc duży plus dla Juke. Choć chyba wybrałbym Captur, subiektywnie ma ładniejsze wnętrze. Silnik w Juke chyba póki co to 1.0 3 cylindry będzie oferowany, a Captur ma mieć 1.3, więc kolejny powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać cenowo w porównaniu z Captur. W aliansie Renault- Nissan Juke jednak krok w tyle. Captur wnętrze ma o wiele lepsze, lepszy ekran i multimedia, w pełni wirtualne zegary i zaskoczenie... ciekawe, czy seryjnie będzie mieć w pełni LEDowe światła, co ma już w podstawie oferować Clio... tak przynajmniej czytałem. No i wspomniany przeze mnie 1.3 4 cylindry 130 KM dostępny w Captur vs 1.0 3 cylindry 115 KM w Juke. A z zewnątrz Captur również bardzo fajny. No to Juke musi zaoferować dużą niższą cenę, bo odważnym zadziornym wyglądem to może być mało, by na niego się skusić, dlatego hasło kochać albo nienawidzić na swoje głębokie znaczenie w tym przypadku.

Ale sam przyznane, że mi się podoba i chętnie przyjrzę się bliżej i umieszczę go na swojej liście. 

Już mnie obrzydza powoli fakt, że w QQ nie mam Apple Car Play/Android Auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2019 o 19:25, memeQQ napisał:

Ciekawe jak będzie wyglądać cenowo w porównaniu z Captur.

Mnie najbardziej interesują dwie rzeczy:

  1. czy będzie lepiej zabezpieczony przed korozją, niż obecny (w to raczej wątpię, bo trend jest odwrotny, ale może...)?
  2. ile będzie kosztować hybryda plug-in?

Na razie to moim zdaniem nie ma się czym ekscytować. :)

https://www.youtube.com/watch?v=uocWpt2fxyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik na razie tylko 1.0, później się ma pojawić jeszcze jakaś hybryda. Wersje wyposażenia +/- podobnie jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...