Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POWERBOX v-tech dla DIG-T 1.6


mahtew

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji szukania boczków skórzanych natrafiłem POWERBOXa V-Techa.

Czy ktoś instalował takie ustrojstwo / ew. wrażenia? Możliwość wzrosty mocy/momentu o 15/20% jest całkiem fajna.

zastanawia mnie wpływ na zużycie turbo/silnika (np. wypalanie gniazd?) i czy może to mieć wpływ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic się nie będzie działo, w juke ten sam silnik ma 190KM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. VW robi serię 110/143/170KM (ten sam silnik). różnica pojawia się w osprzęcie np. 143/170 różni się turbo i wtryskiwaczami. ciekawe jak wygląda różnica pomiędzy JUKE i QQ;

ja się prawdopodobnie skuszę, ale muszę poczytać jeszcze dodatkowe opinie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie posłucham kiedy podzielisz się informacjami jak się taki Box sprawuje.

Tylko czy sama elektroniczna ingerencja w komputer jest w stanie dać coś więcej niż kilka koni? 

Bez nowych ustawień, map itp? 

ładnie to wygląda na reklamówkach, a w rzeczywistości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem informacji, ale niestety nie znalazłem nic obiektywnego. Z tego co kojarze jedna osoba na forum miała/ma powerbox'a, ale za często tu nie zagląda. Podobno można odczuć poprawę/jakość jazdy. Dla mnie bardziej interesująca jest odpowiedź na pytanie jaka jest sytuacja silnika po 10k czy 20k kilometrach lub czy można w jakiś sposób przygotować silnik na większe obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie posłucham kiedy podzielisz się informacjami jak się taki Box sprawuje.
Tylko czy sama elektroniczna ingerencja w komputer jest w stanie dać coś więcej niż kilka koni? 
Bez nowych ustawień, map itp? 
ładnie to wygląda na reklamówkach, a w rzeczywistości ?
Jesteś w stanie uzyskać bo box zawiera jakąś tam mapę.. Ale nigdy nie da takiego efektu co nowy soft z hamownią przed i po, konkretnie pod Twój silnik. O ile pamiętam to box steruje tylko dawką paliwa a w napisanym przez tunera od podstaw sofcie ma więcej możliwości wtrysk, turbo itd.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...