Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Naprawa stacji multimedialnej CHRL


maniek 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszyscy zakładają ja też tak zrobiłem 1,5 roku temu, założyłem do swojego QQ stację multimedialną 10" od braci mniejszych , nie jakiś wypas ale cena mnie skusila. Założenie troszkę trwało, nawet tu na forum coś pytalem. Wszystko było cacy aż pewnego dnia zaczęła migac kamera cofania po czym przestała działać. Następnie zaczęła restartowac się cała stacja przy każdym odpaleniu samochodu. Antek podnosił się jakieś 8min. Pytanie: macie może namiar na mechanika od takich cudeniek kogoś kto to naprawia, ja w swojej okolicy nikogo nie znalazłem, albo nie wiem gdzie szukać. Stacje zmuszony byłem wymontowac. 921b32cad5ae42ec391ab13711cf1e1b.jpg1bec51272e7799d9ac2ec17f455d4b5b.jpg

 

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisze do sprzedawcy . Możliwe że sprzedali by płytę główną i może nie wyszło by drogo . Kiedyś pytałem majstra u siebie w terenie i powiedział że z naprawą jest kiepsko , a firmy które sprzedają u nas z gwarancją wymieniają całą płytę główną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro goscia co sprzedaje stacje normalnego wymiaru w cenie pk.1500...1500 zł 

Jest z Legnicy i ma dobry serwis audio,zapytaj co o naprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż zostanie mi chyba ramka. Sprzedawca twierdzi że sprzedaje tylko całe radia. Pytałem jak podpowiadaliscie
JACKO ale takie płyty czyli 1GB są już podobno niedostępne.
No cóż, szukam dalej.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...