Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kapiący płyn chłodzący


Darek1968
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan Qashqai +2, silnik  1.5 dci. Kapie mi płyn chłodzący, prawdopodobnie pomiędzy tyłem silnika a kabiną. Nie potrafię zlokalizować wycieku. Może ktoś z forumowiczów spotkał się z takim problemem?

Edytowane przez Darek1968
popełniłem błąd literowy w tytule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nad tym myślałeś?
Najważniejsze, że za trzecim razem udało Ci się w końcu poprawnie napisać temat:
1 - kipiący,
2 - kpiący,
3 - kapiący.

:-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów o "niczym" a tu jak kapało tak kapie 

 

Post nr 2.

 

Autor tematu rozwodzi się nad komentarzami a na sugestię sprawdzenia w tym miejscu nieszczelności, niezareagował.

:-)

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MirekCC napisał:

 

Post nr 2.

 

Autor tematu rozwodzi się nad komentarzami a na sugestię sprawdzenia w tym miejscu nieszczelności, niezareagował.

:-)

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

W przeciwieństwie do Twoich nic nie znaczących postów, podzielę się z forumowiczami informacją co było przyczyną kapania płynu, po zdiagnozowaniu przyczyny.

P.S.

1. Ponadto nie z czasownikami piszemy osobno!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Więc daruj sobie uwagi nt. mojej literówki, a weź się za ortografię.

2 Napis "Nie bić jestem nowy" też dla kolegi nic nie znaczy! a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam więcej dystansu do moich żartów i do samego siebie.
:-)
Nikt nie miał pretensji do Twojej literówki i byłoby wszystko w porządku gdybyś ten dystans miał.
:-)
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Darek1968 napisał:

a weź się za ortografię.

A to nie jest raczej gramatyka? :lol:

1 godzinę temu, Darek1968 napisał:

podzielę się z forumowiczami informacją co było przyczyną kapania płynu, po zdiagnozowaniu przyczyny.

Przyczyną jest nieszczelność :jump:

Tutaj nikt Ci nie odpowie, gdzie masz przeciek. Trzeba pójść do auta i dokładnie poszukać, najlepiej na kanale od dołu. Wycieki płynu chłodniczego są akurat bardzo łatwe do wyszukania.

Edytowane przez cezzar1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cezzar1 napisał:

A to nie jest raczej gramatyka? :lol:

Przyczyną jest nieszczelność :jump:

Tutaj nikt Ci nie odpowie, gdzie masz przeciek. Trzeba pójść do auta i dokładnie poszukać, najlepiej na kanale od dołu. Wycieki płynu chłodniczego są akurat bardzo łatwe do wyszukania.

W dniu jutrzejszym będę walczył na kanale i myślę, że znajdę przyczynę. Po ustaleniu podzielę się  wiedzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Problem rozwiązany. Ciekło z powodu uszkodzenia jednej z opasek na wężu na trójniku . Najlepsze dojście do trójnika jest po zdjęciu akumulatora i odkręceniu  metalowego elementu z za akumulatora do którego podłączone są jakieś przekaźniki (nie znam nazwy).

 

IMG_20191019_115949.jpg

Edytowane przez Darek1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...