Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moduł komfortu nissan primera p12 1.9dci


Adan199518

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem nissan primera p12 1.9dci 2005 r po lifcie mam problem w aucie przestała działać klimatyzacja oraz radio, które wyszukuje stacje w czasie dłuższej po podróży bo inaczej nie działa. Mam podejrzenie,że nie działa wzmacniacz antenowy, który znajduje się w module komfortu a propo klimatyzacji moduł nie podaje napięcia na przekaźnik pod maską załączający sprężarkę. Może mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie ? Podesłać jakiś schemat modułu komfortu w tym aucie. Proszę również o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolega jest słabo zorientowany proszę sobie wyszukać na allegro dziwne,że są tam moduły komfortu do nissana a tak w ogóle pod kolumną kierownicy mam taki moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą znajduje się te czarne pudełko z trzema wtyczkami odpowiedzialne za różne rzeczy,mnie osobiście spalił się tranzystor,bo

zrobiłem zwarcie w lampce w suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czarne pudełko z trzema wtyczkami to moduł komfortu i potrzebuje schematu do tego modułu ponieważ nie działają mi podane funkcje wzmacniacz antenowy oraz moduł nie podaje napięcia na przekaźnik pod maską załączający sprężarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...