Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zapach przepalonych kabli z wentylacji


Wasko1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kilka dni temu po włączeniu nawiewu poczułem smród palących kabli coś w tym stylu,proszę o pomoc 

Pozdrawiam 

Wczoraj to samo jak by był na gwarancji to bym jechał. do ASO  ale już po, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy smierdzi takze przy wlaczonej klimatyzacji? 

2. Czy smierdzi tylko na grzaniu czy na samym wentylatorze (bez podbijania temperatury bez wlaczonej klimy) tez? 

3. Czy smrod jest takze zanim auto sie nagrzeje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klimie nie sprawdzałem a w pozostałych przypadkach daje po nosie 

To nie od kun to cos jak izolacja w spalonym silniczku 

Do Piotra coś sugerujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piter napisał:

1. Czy smierdzi takze przy wlaczonej klimatyzacji? 

2. Czy smierdzi tylko na grzaniu czy na samym wentylatorze (bez podbijania temperatury bez wlaczonej klimy) tez? 

3. Czy smrod jest takze zanim auto sie nagrzeje? 

W 1 nie sprawdzałem w 2i 3 daje po nosie

13 minut temu, Brzyk napisał:

przejrzyj czy nie masz " gości " pod maską.

 

To nie Kuna 

21 minut temu, Piter napisał:

1. Czy smierdzi takze przy wlaczonej klimatyzacji? 

2. Czy smierdzi tylko na grzaniu czy na samym wentylatorze (bez podbijania temperatury bez wlaczonej klimy) tez? 

3. Czy smrod jest takze zanim auto sie nagrzeje? 

Piter coś podpowiesz gdzie szukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Piter napisał:

1. Czy smierdzi takze przy wlaczonej klimatyzacji? 

2. Czy smierdzi tylko na grzaniu czy na samym wentylatorze (bez podbijania temperatury bez wlaczonej klimy) tez? 

3. Czy smrod jest takze zanim auto sie nagrzeje? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, u mnie na klimie nic nie czuć nawet jak ustawie na 27 st., natomiast na nawiewie samym gorącym a i owszem tak jak opisywales. Chwilowo to olałem bo pomyślałem że to ekologiczne plastiki oddają zapach ale i u innych to coś w tym musi być.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie nic nie podpowiem. Nie wiem czy i gdzie to autko ma elementy elektryczne po kolei idac rezystor dmuchawy (za filtrem kabinowym?), przekaznik. Jak odpalisz klime to uklad powietrza zamykasz i nie dostaja sie smrody spoza ukladu (z zewnatrz ukladu powiettza) co by oznaczalo ze smrod pochodzi z ow jak to nazwales elektryki. 

Smrodu w J10 szukalem przez ponad rok okazalo sie ze kapie z centralnej magistrali wody w przegrodzie silnika na gorace elementy, nastepnie paruje i zasysam smrod razem z powietrzem z zewnatrz i ogrzane powietrze wypycham kratkqmi wentylacyjnymi do wew kabiny kierowcy. 

Po wymianie CMW przestalo smierdziec. Przy wlaczonej klimie nie smierdzialo. 

 

U Ciebie moze to tez byc cos w przedziale ppd maska. Postaraj soe zlokalizowac czy zrodlo jest w kabinie pasazera/kierowcy (od filtra kabinowego w gore) czy w przegrodzie silnika/ppd maska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...