Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana filtra kabinowego


tofiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem filtr kabinowy w Micra k12, wybrałem pasujący do tego samochodu model BOSCH 1987435501 i okazuje się, że założyłem go odwrotnie. Tzn, poprawnie jeśli chodzi o kierunek przepływu powietrza, tylko że błędnie jeśli chodzi o pozycję. Innymi słowy te sztywniejsze boczki filtra nie są na poziomo na górze i dole, tylko są po pionowej lewej i pionowej prawej stronie. Czy muszę ponownie grzebać i przekładać ten filtr tak by był we właściwej pozycji?

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie było na filtrze napisu i jest kwadratowy to nie ma znaczenia. Przykład z innego modelu nissana post-68386-0-42930500-1447236468.thumb.jpg.b0ebfbbfc8ace0b6a8bb49831aa6d15a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierunek się zgadza to zostawiłbym tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, moja dziewczyna mówi, ze powietrze jest swieższe i nie ma jakiegoś halasowania wentylatora, wiec ogólny efekt jest pozytywny. Pierwszy raz wymieniłem samemu ten filtr, wiec jestem generalnie zadowolony. Za rok jak bede wymieniał filtr po raz drugi to tym razem bedzie juz tip top ze wszystkim :p Tak w ogóle dziekuje Thunder za szybkie odpowiedzi :D będę czesto zaglądał na te forum ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...