Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy JUKE


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1397870392_Dziwnwek014.thumb.jpg.61de1bbab36cfe470a83987fdc284508.jpgPremiera się odbyła a w temacie cisza :D Byłem dzisiaj na prezentacji nowego J.Wrażenie wywarł na mnie bardzo fajne.Szerszy od poprzednika,w środku więcej miejsca...i bagaznik większy od bagażnika Qashqai"a! Rozrósł się nam Żuczek,aczkolwiek na razie w gamie silników jest jeden..1.0 3 cylindry.Ponoc z poprawionym wyważeniem i jest cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda, postęp w stosunku do F15.  Szkoda tylko,że zapomniano dodać silniki,... CHR ma 3 do wyboru i 2x hybryda. ... szkoda bo fajne wygląda i mogli sprzedać go sporo jak by był silnik , a nie ta pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 18:50, JACKO29 napisał:

Premiera się odbyła a w temacie cisza :D 

Z mojego punktu widzenia warto się będzie zainteresować, jeśli pojawi się wersja z jakimś normalniejszym silnikiem :) 

Na wersję AWD raczej nie ma co liczyć, ale gdzieś tam zapowiadano hybrydę plug-in, która podobno ma mieć tylną oś napędzaną silnikiem elektrycznym - więc ewentualnie jeśli taki wariant się pokaże, to zapewne wtedy poczuję się zmotywowany, żeby obejrzeć. Ale cudów to się raczej po Nissanie nie spodziewam. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie będzie żadnych nowy silników. żałuję bo chciałem wersję NISMO....

a dziś siedziałem w nowym Juke'u w Gdańsku - super! rocznik 2020 dostępny dopiero na marzec/kwiecień....

Edytowane przez huckster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie... zresztą Nissan w innych modelach nie ma nic do zaoferowania... T32 z 1,33 L ... D23 z 2,3 L.... NISMO mogło by być hitem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, OsobaNN napisał:

Nie ma i nie będzie... 

Niestety - w czasie obowiązywania normy Euro 6d-Temp i kar za przekroczone limity emisji CO2 w EU nie ma to sensu po prostu, dlatego jeśli w ogóle będzie w przyszłości jakaś wersja jeżdżaca trochę lepiej niż ta podstawowa, to będzie to najprawdopodobniej hybryda albo elektryk. Pytanie - czy w ogóle będzie, bo coś tam wspominano przy premierze o hybrydzie plug-in, ale bez żadnych konkretów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś z forum może już ma nowego Juka w garażu? Zechciałby się podzielić wrażeniami?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do przedmówców. Byłem nastawiony na zakup nowego Juka. Po przeczytaniu, że są dostępne tylko w wersjach trzycylindrowych zrezygnowałem z zakupu. Nie wierzę żeby taki silnik nie wpadał w wibracje na biegu jałowym, o dzwięku silnika już nie wspomnę. W innych markach z takimi silnikami takie są właśnie objawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać na silniki hybrydowe. Jak by do juke wrzucili coś podobnego do niedawno zaprezentowanego 180 konnego napędu Toyoty to byłoby sympatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem tu nowy, dorzucę swoje 3 grosze. Chyba nim nie jeździliście. Zgadza się, że demonem prędkości on nie jest, ale jest zaskakująco dynamiczny. Pracuje cicho, bez wibracji. Dla przeciętnego użytkownika jest super. Mój zamówiony końcem listopada, do odbioru początkiem kwietnia, nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy cylindrowe silniki do auta ważącego 1300 kg to jakaś porażka. Może jest on poprawiony do obecnych, w których łańcuchy rozrządu nadają się do 

wymiany po 60 tyś a nawet wcześniej. Na pewno swojego bym nie zamienił na nowego Juka z w/w wersją  silnikową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od tygodnia mam nowego Juka z automatem, spalanie w trybie eco 6L/100km, spalanie w trybie normal  6,5L/100km, tryp sport 7L/100km. 

W porównaniu z oplem Mokką (silnik 1,6, 115km, rok 2015) jazda nowym Jukiem to sama przyjemność

Nissan-Juke-tekna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem krótką przygodę z nowym Jukiem. Dostałem na czas przeglądu mojego x-traila. Jeździłem manualem w wersji Tekna z systemem audio Bose.
Całkiem sympatyczne auto. Silnik dość  żwawy ale spalanie na poziomie x-traila 1.6 Dig-t. Może o pół litra mniejsze :-). Słychać te 3 cylindry ale dobrze wygłuszony i za bardzo to nie przeszkadza. 
Ciekawa sprawa to głośniki w zagłówkach. Co prawda spasowanie boczku od strony pasażera kiepskie i przy głośniejszej muzyce strasznie drżał. Jak na dopłatę prawie 5k PLN do systemu audio to porażka. 

Fajnie działa system Propilot z aktywnym tempomatem. System inforozrywki też Nissan odświeżył wreszcie. W końcu jest Apple CarPlay. 

Edytowane przez Emjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w serwisie, czekając na moje auto obejrzałem stojącego w salonie Juke (były 3 egzemplarze). 

  1. Auto jest wyraźnie większe od starej wersji - w zasadzie w tej chwili jest już niewiele mniejsze od Qashqai-a.
  2. Fajna rzecz - drzwi zachodzące na progi, szczególnie od jesieni do wiosny się to doceni.
  3. Felgi 19" z tymi hamulcami wyglądają komicznie: 
    fb95f0409c4455b9.jpg
  4. Wnętrze zdecydowanie lepiej przemyślane niż w poprzedniku, chociaż dalej miejscami lekko siermiężne ale jednak trochę lepiej to wszystko poskładane i na pierwszy rzut oka robi lepsze wrażenie. 

Ogólnie nie jest odstręczający (jak na przykład Micra) - moim zdaniem wnętrze przyjemniejsze niż w Toyocie C-HR czy Mitsubishi ASX, z zewnątrz też nie wygląda źle. Jeśli faktycznie pojawi się ta hybryda z elektrycznie napędzaną tylną osią, to można się będzie pozastanawiać. Przednionapędowego Juke na pewno nie kupię - poprzedniego przednionapędowego też bym nie kupił. ;)

Edytowane przez Daniel_I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...