Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MICRA KOMPUTER


marceltrooper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem tu nowy. Mam takie pytanie, chce kupic micre k12, znalazłem w miare fajny egzemplarz ale ma jedną wade. Nie włącza się komputer pokładowy. Moje pytanie brzmi czy może mięc to coś wspólnego z odłączeniem akumulatora? Właściciel twierdzi że przestało działać po odłączeniu akumulatora. Dodam że radio też jest zakodowane ale właściciel zna kod. Czy to jest połączone z radiem razem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli przez komputer rozumiesz ten wyświetlacz na górze nad radiem, to jest on niezależny od radia i po podaniu zasilania po prostu ma działać.
Tłumaczenia sprzedawców "a to się stało po odłączeniu akumulatora" zawsze powinny zapalać czerwoną lampkę, bo ewidentnie gość ukrywa awarię. To coś jak klima do nabicia albo spalona kontrolka check engine...
Tak czy inaczej wyświetlacz jak nie świeci to sie sam nie naprawi i kwalifikuje się do wymiany... pytanie czy tylko wyświetlacz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapaliło czerwoną lampkę. Kupiłem w sumie tanio to auto bo miało kilka usterek ale stan ogólnie zadowalający. Podświetlenie ekranu się świeci tylko nic nie wyświetla. Podłączony jest. Kupie drugi i zobaczę co się bedzie działo nie są to kosmiczne pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...