Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect


michalb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w kalendarzu pojawiła mi się informacja, żeby wypowiedzieć Nissan Connect. Musiałem to dodać przy zakupie (w lutym będą 2 lata) gdzieś czytając wzmiankę, że to może być usługa płatna? czy Szanowni Użytkownicy coś na ten temat wiedzą? Notabene, czy dużo osób z tego korzysta? Czytanie wiadomości Eurosport mnie nie porwało :D

pozdrawiam,

mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, takie znalazłem na you+nissan

"Abonament na usługi NissanConnect jest niezbędny, ale przez pierwsze 2 lata od data rozpoczęcia gwarancji jest on bezpłatny. Usługi i aplikacje są dostępne w wybranych krajach Europy oraz w wybranych modelach samochodów marki Nissan."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloguj sie na strone, zdaje sie ze w wiadomosciach masz odnowienie, oczywiście bezplatne, najlepsza funkcja tego jest wyslij do samochodu z google maps, ale z tym tez mam problem bo mam chyba pelna liste i mi juz nie dodaje a tym samym juz nie dziala bo mam mnóstwo adresow dodanych w ciagu 2,5roku, ktore sa mi jie potrzebne, jak jest mozliwosc czyszczenia listy to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...