Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszka skrzyni biegów T30 - drży auto po wymianie


Pieraś

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

W T30 wymieniona została poduszka skrzyni biegów.  Objaw przed wymianą to głuche stuki powyżej 130kmh. Po wymianie, gdyż mechanik uznał,  że wybita, wymieniono na zamiennik.  Teraz auto drży,  wg mnie to dramat. Czy to mechanik mógł coś źle zrobić,  czy poducha nowa zbyt sztywna? Teza mechanika.... "musi się ułożyć ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pieraś napisał:

Teza mechanika.... "musi się ułożyć ".

hahaha, zmień mechanika jak on ma takie tezy co do poduszek. 

 

20 godzin temu, Pieraś napisał:

Czy to mechanik mógł coś źle zrobić

oczywiście, jak każdy mógł zrobić jakiś błąd

20 godzin temu, Pieraś napisał:

czy poducha nowa zbyt sztywna?

może trafiła się do dielsa? Wyglądają tak samo ale właśnie są różnej twardości, czasami też jakość wykonania zamiennika jest słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko doradzić, abyś poduszki popuścił i odpalił silnik. Dociągnij po zgaszeniu.

Dobrze by było także jednocześnie zrobić to też z poduszkami skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...powiedz kolego jakie miałeś objawy przy poduszce...u mnie występuje coś takiego...jadę 100-140 wali po kierownicy i trzęsie całym przodem bardziej prawa strona od pasażera...puszczę nogę z gazu...spokój...noga na gaz od nowa bicie...koła wyważone, proste...koło luzu nie ma żeby obstawić łożysko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, TomekX-TRAIL napisał:

Hmm...powiedz kolego jakie miałeś objawy przy poduszce...u mnie występuje coś takiego...jadę 100-140 wali po kierownicy i trzęsie całym przodem bardziej prawa strona od pasażera...puszczę nogę z gazu...spokój...noga na gaz od nowa bicie...koła wyważone, proste...koło luzu nie ma żeby obstawić łożysko...

Takie coś to chyba raczej przegub wewnętrzny, nie poduszka skrzyni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T30 taty wlasnie byl problem z poduszka od skrzyni ale to byl etap ze slychac byli ze stuka ale na kierownicę nic noe przechodzilo. Ma teraz nowa z aso i mechanik ma zmieniac. Dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...