Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Zamarzajace drzwi ?


lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem. Zamarzają mi drzwi. Wystarczy ze samochod postoji godzine na mrozie i juz musze lapac za drzwi w okolicach dachu i probowac je szarpac az pusci.

 

Na poczatku myslalem ze to uszczelka przymarza, teraz podejrzewam ze zamek. Tym bardziej ze dzieje sie to tylko z drzwiami kierowcy.

 

Czy ktos mial moze taki problem? Wie jak go rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelki mazidlem smarowalem, nic nie dało, nie bralem sie jeszcze za zamek. Myslisz ze wystarczy z zewnatrz go czyms posmarowac lub popsikac czy trzeba drzwi rozbierac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z Shell-a silikon w spraju za 12zł i tez jestem zadowolony z niego :) A do tego polecam jakis odmrazacz do zamka psiknac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelki mazidlem smarowalem, nic nie dało, nie bralem sie jeszcze za zamek. Myslisz ze wystarczy z zewnatrz go czyms posmarowac lub popsikac czy trzeba drzwi rozbierac ?

Spróbuj najpierw z zewnątrz popsikać wszystkie elementy. Wewnątrz drzwi raczej nie zamarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z Shell-a silikon w spraju za 12zł i tez jestem zadowolony z niego :) A do tego polecam jakis odmrazacz do zamka psiknac :)

 

problem ze to nie o zamek chodzi. zamek sie otwiera, pociagam za klamke, niby drzwi sie otworzyly, a tu nic, szarpe, szarpe i nic. Musze mocno odrywac drzwi od samochodu, az odskocza. Jak sie otworza to oczywiscie wszystko jest ok. do czasu az znowu nie postoji z godzine na mrozie.

 

Bede probowal walczyc z tym zamkiem z zewnatrz narazie. Moze jakies wd40 styknie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...