Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Prędkości maksymalne N15


Gość N_15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietia_pk

Spójż na licznik u mnie przynajmiej są takie czerowne kreski które odpowiadają prędkościom uzyskiwanych na poszczególnych biegach u mnie są dla trzech biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy jakich predkosciach masz te czerwone kreski? bo ja mam przy 30 km/h a to nie idzie rowno z prawda... bo na 1. biegu mialem cos ok 50 km/s na 2. do ok 100 km/h

 

chyba ze mamy inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego trzeba pamietac ze licznik zawsze troche klamie

 

u mnie pamietam tylko na 2 ok. 96km/h (licznikowe), 4 bieg (na hamownii) 186, 5 odcina na 200km/h licznikowe (kolo 6.000 obr/min)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5ka 240 i dalej przyspiesza :lol: , moja almera a to tylko GTI

 

To nie jest GTI, to już jest WRC tylko z napędem na przód ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poszczególnych biegach prędkości maksymalnych nie sprawdzałem, bo i po co? Natomiast na piątce po polskiej autostradzie jechałem maksymalnie 167 km/h.

Almera 1,4 sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem N14 1,4 to na II 105km/h :) (obroty ok 8,5 tys) potem pamiętam P10 1,6 III 160km/h :) swojej obecnej N15 1,4 odziwo jeszcze nie testowałem... ale postaram się to nadrobić w przyszłym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

gdzieś coś mi się obiło o uszy że jak silnik ma więcej mocy to pojedzie szybciej na danym biegu, czy to prawda?

i jak wiadomo na lpg traci trocę mocy to czy przy tych samych obrotach będzie ta sama prędkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie III 145 km/h i odcinka

 

dodano

 

wczoraj pociągnąłem ją na dwójce 90 km/h przy 6500 - moc rozwijała bardzo harmonijnie.

do odcinki jeszcze trochę brakowało więc podejrzewam że na II koło 95 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera 1.6 SR 97' opony 195/55/15

Katalogowo 180 km/h i u mnie też tyle, lecz kończył sie asfalt. Myśle że max to 185 km/h na liczniku.

 

Na zimówkach o poranku 175/65/14 :

I - nie sprawdzono

II - 105 km/h - do odciki 6700 obr/min (po raz pierwszy w życiu z reguły to maks 5000 obr/min)

III - 145 km/h - do odcinki 6700 obr/min (po raz drugi w życiu :P )

IV - nie sprawdzono

V - nie sprawdzono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Utwierdzę wszystkich właścicieli n15 i n16 że macie szybkie auta.

Wczoraj bujałem Focusa 1,8 tdci 115 koni na autobahnie i wydoliłem jakieś 183 km/h - nawigacja- koło 188 licznik- więcej nie chciał - jechałem sam ale mam jakieś 100 kilo na aucie czyli jakby w 2 osoby - uważam to za kiepski wynik.

 

Ciakaw jestem czy na "letniawkach" pójdzie więcej, ale to dopiero za parę tygodni się sprawdzi :)

 

[ Dodano: Czw 12 Mar, 2009 00:21 ]

dodam, że auto ma 24 000 km. generalnie od 120-170 idzie gładko,

a potem """"""""---------____ :)

Średnie spalanie z traski 650 km wyszło 6,7 litra ON.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SantaClaus21

N15 2.0D. Przy rozgrzanym silniku i dobrym wietrze 140 km/h. Przy zimnym silniku nie chce jechać szybciej niż 80km/h :036:

 

I te osiągi a raczej ich brak, bardzo mnie w tym aucie martwią. Zobaczymy co powie kolega serwis w swoim zakładzie.. Jechałem jakiś czas temu inną N15 2.0D z UK do Polski, ale mam całkiem inne wspomnienia bo tamtym jechałem 170 (chyba) bez większego wysiłku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlody666
Jechałem jakiś czas temu inną N15 2.0D z UK do Polski, ale mam całkiem inne wspomnienia bo tamtym jechałem 170 (chyba) bez większego wysiłku :/

 

Nie możliwe, chyba że jakaś grzebana była (ale pomimo moich wysiłków nie znalazłem nigdzie jak można zwiekszyć w tym motorku moc). Katalogowy max to właśnie coś około 150. Moją udało mi się pojechac mniej więcej 155 licznikowo (około 4000 obrotów i gaz w podłodze), a gdzie to było to nie napisze powiem tylko ze ograniczenie do 110 tam obowiązywało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...