Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

75 a 87 koników


Gość yoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to pierwszy post witam wszystkich na forum :D

Mam pytanko: może ktoś się orientuje czy w Sunniaczkach N14 były montowane silniki 1.4 16V ale 87 konne, (te co w Almerkach)?

I drugie: jaka jest zasadnicza różnica (oprócz mocy oczywiście :lol: ) między tymi silnikami, no i w domyśle co w motorku 75 KM trzeba by wymienić aby zrobić z niego te 87 KM?

Przepraszam z góry jeśli temat był na furum już poruszany, szukałem ale nie udało mi się znaleźć :oops:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że występuje wersja 1.4 16V 87 KM. 75KM wersja była przenaczona na rynek niemiecki, ze względów podatkowych.

75 KM i 87 KM silnika to dokładnie ta sama jednostka, ale jakby było wiadomo, co zrobić, żeby podnieść moc, to każdy by sobie poprzerabiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

ostatnio na tym forum czytalem ze kolega mial wersje niemiecka niby slabsza a na hamowni wyszlo mu 89 hp (z tym ze nie mial katalizatora,ale na pewno nie dalby przyrostu mocy o ponad 10hp). Pewnie byl to pic na wode.

 

PS Temat milion razy maglowany na forum uzyj wyszukiwarki aby poczytac co bylo pisane na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...