Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamykanie szyberdachu w T30


Pieraś

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Szyberdach jak się zamyka to po dojściu do końca to potem przechodzi w uchylanie. Ciężko jakby trafić by swobodnie doszlo do końca i nue uchylił się.  Czy to jest ok, czy jakaś krańcówka jest do poprawy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od uchylania i od otwierania są dwa oddzielne przyciski. Powinien dojść do końca i zatrzymać się.  W autach gdzie jednym przyciskiem  się to wykonuje działa to tak ,że można trzymać ile się chce a szyber  dojdzie do końca i zatrzyma się dopiero jak puścimy i ponownie naciśniemy to zaczyna drugi tryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się dosunie, to potem dociska. Ale są też anomalie, u mnie w okresie jesienno zimowym sam się uchylał albo cały czas słychać było jakby silniczek chciał otworzyć, po czym otwierał się sam i nie dawał zamknąć. Ewidentnie następowało przebicie na skutek wilgoci. Nowy właściciel ma ten problem cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wychodzi na to, ze faktycznie unosi sie aby docisnac jednakze jak pada to troche wody sie dostaje. Macie namiar na jakis sklep co ma takie uszczelki poza ASO? Widziałem w sieci ale dla T31, ja potrzebujędo T30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...