Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Start Stop system fault.


thyskie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz też jestem w pracy, ale wcześniej jak pamiętam to sprawdzałem i byłem zdziwiony, że nie ma możliwości pomiaru. Jak przypadkiem znajdziesz chwilę czasu to możesz podać jaką ścieżkę masz  pomiaru napięcia. Jednak jak przypominam sobie instrukcje do stacji multimedialnej to Nissan montuje kilka różnych wersji stacji do swoich aut. Więc może to z tego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andrzej G napisał:

Było tutaj opisywane wielokrotnie.
Trzymając wciśnięty SETUP, prawym pokrętłem 90 st w lewo, 180 st w prawo i 90 st w lewo ... i jesteś w menu serwisowym ... a dalej już znajdziesz :)

Z tym, że taki pomiar w kwestii napięcia aku nic Ci nie daje, bo już masz włączoną stacyjkę i część odbiorników pracuje. Ale napięcie ładowania po uruchomieniu silnika to już będziesz w stanie określić

Ale możesz włączyć radio (samo bez zapłonu) i podejrzeć przed rozruchem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karminadel napisał:

Ale możesz włączyć radio (samo bez zapłonu) i podejrzeć przed rozruchem.

U mnie tak się nie da. Co prawda nie muszę odpalać s-ka, by włączył się NC3, ale muszę co najmniej przycisk (bez sprzęgła), a wtedy trochę odbiorników już działa. No można też w kolejnym kroku włączyć NC3 i ponownie nacisnąć magiczny guzik wyłączając start ... ale to już niuanse :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywałem wartość napięcia z komputera, z miernikiem podłączonym bezpośrednio pod akumulator: komputer zawyża wskazania o około 0,4V. Kolejny "wskaźnik" tak dokładny jak termometr i średnie zużycie paliwa-oczywiście wskazuje wartości "na korzyść" producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Ponownie.

 

Od razu dziękuję za pomoc jaka uzyskałem dotychczas.

Podzielę się Co i jak wydarzyło się dotychczas. Jak wcześniej mi radzono naladowalem baterie przez noc, nic nie pomoglo. Stop start system fault świeci dalej. Zakupilem czytnik. Zdjęcie załączone. Po przeskanowaniu nie pokazalo żadnych błędow A na desce rozdzielczej błąd jak byk. Jak by mnie mógł ktoś oświecić co jest grane będę wdzięczny

205f15f5e55de1576628ea6d2cfc91a4.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy interfejs diagnostyczny pokaże błędy . 

Edytowane przez Wojtek74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.01.2020 o 08:42, Andrzej G napisał:

Przepłaciłeś iCar Pro sam interfejs wychodzi 69 zł a SdProg w wersji rozszerzonej dużo więcej nie daje niżeli zwykła wersja Taniej już wyjdzie interfejs Carista 140 zł z dedykowaną aplikacją i jakościowo na pewno lepsze niż icar Pro https://allegro.pl/oferta/vgate-icar-pro-bt3-0-bt-3-0-obd2-elm327-android-8540935849

 

Edytowane przez Pontiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...