Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pilot centralnego zamka Primera P10 95'


PeterG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Posiadam Primerę P10 1.6 GA16DE. Z powodu braku pilota centralnego dokupiłem takowy na alegro. Pilot jest oryginalny Nissan LUCAS 3TXA. Poszukuję informacji jak można go zaprogramować lub zakodować żeby działał. Obecnie otwieram i zamykam centralny kluczykiem. W serwisie Nissana Autonix w Rzeszowie powiedzieli, że nie mają czasu na takie rzeczy i trzeba jakieś stare oprogramowanie a oni nie mają do takich "starych aut" Są tacy "do przodu" (nowocześni) żeby tylko kasę trzepać, a nie coś zrobić dla klienta. Może ktoś na forum poruszał temat tego pilota ? Od razu mówię, że to nie taki pilot jak do P11, ale moje auto również ma system NATS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Coś znalazłem.

Witam.Ja też jestem posiadaczem od niedawna P10 invitation 1,6 95' htb.Też miałem ten problem,trzeba zrobić nasępująco(tak miałem napisane w instrukcji niemieskiej i zadziałało)na pilocie masz dwa przyciski ,w tym czsie co miga dioda (na podszybiu),czyli jak sie zaświeci trzeba 4 razy nacisnąć na przycisk z emblematem kłudki na pilocie (czyli zamykanie) i następnie nacisnąc na przycisk obok czyli na otwieanie,albo po czynności wciśnięcia 4 razy na kłudkę można kluczem otworzyć drzwi a następnie zamknąć zaraz pilotem (powinno działać)trzeba pamiętać ,żeby wcisnąć na kłudkę jednoczesnie jak zapali się dioda(chodzi o pierwsze wciśnięcie trzeba z synchronizować te wciśnięcie) w tedy dioda zaczyna pulsowac szybciej, i jeszcze jedno przed tą operacją(kodowaniem) lepiej wyciągnij bateryjke na chwile i oczywiście trzeba ją umieścić w pilocie :D . mam nadzieje ,że dobrze wytłumaczyłem.

pozdrawiam.

P10 Invitation 1,6 95' htb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 19:19, PeterG napisał:

Witam.Ja też jestem posiadaczem od niedawna P10 invitation 1,6 95' htb.Też miałem ten problem,trzeba zrobić nasępująco(tak miałem napisane w instrukcji niemieskiej i zadziałało)na pilocie masz dwa przyciski ,w tym czsie co miga dioda (na podszybiu),czyli jak sie zaświeci trzeba 4 razy nacisnąć na przycisk z emblematem kłudki na pilocie (czyli zamykanie) i następnie nacisnąc na przycisk obok czyli na otwieanie,albo po czynności wciśnięcia 4 razy na kłudkę można kluczem otworzyć drzwi a następnie zamknąć zaraz pilotem (powinno działać)trzeba pamiętać ,żeby wcisnąć na kłudkę jednoczesnie jak zapali się dioda(chodzi o pierwsze wciśnięcie trzeba z synchronizować te wciśnięcie) w tedy dioda zaczyna pulsowac szybciej, i jeszcze jedno przed tą operacją(kodowaniem) lepiej wyciągnij bateryjke na chwile i oczywiście trzeba ją umieścić w pilocie :D . mam nadzieje ,że dobrze wytłumaczyłem.

pozdrawiam.

Nie to u mnie nie działa. Poruszyłem temat w serwisach nissana (Kielce, Warszawa, Tarnów, Kraków) i mam odpowiedzi, że w W-wie nie zrobią, w Kielcach, Krakowie mogą spróbować a na odpowiedź z Tarnowa jeszcze czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...