Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę zagwostek związanych z Micrą.


Stoper86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowy i mam nadzieję, że moje pytania nikogo nie doprowadzą do bólu głowy.

Całkiem niedawno kupiłem Żonie Micrę wyprodukowaną w 2003 roku z silnikiem 1.4, 88KM.

Autko jest dosyć dobrze wyposażone bo ma automatyczna klimatyzację, ponoć system bezkluczykowy i chyba jest to wersja autka to "1ST EDITION" i mam parę pytań odnośnie tego samochodziku.

Mianowicie jeśli chodzi o ten bezkluczykowy dostęp to z otwieraniem nie ma problemu, a z odpalaniem jakoś Mi nie wychodzi. Wsiadam naciskam na hamulec próbuje przekręcić to miejsce na kluczyk i na liczniku pojawia się zielony napis "KEY" ale nie mogę przekręcić stacyjki...

Z tego co przeczytałem trzeba nacisnąć jeszcze przycisk pod kluczykiem tylko nie mam pewności czy on u mnie działa. Czy jest możliwość go jakość sprawdzić, albo wymienić?

Druga sprawa to przez jakieś 4 dni po wyjęciu kluczyka ze stacyjki auto piszczało cały czas tak jak przy otwarciu drzwi gdy nie wyłączymy świateł. Do tego klapa bagażnika się ciągle otwierała. Jak ją zamknąłem to po chwili gdy ruszyłem znowu się otworzyła i było słychać podczas jazdy, że zamek zamyka i otwiera ową klapę. Ktoś się może Mi coś podpowiedzieć co to może się dziać?

Za wszystkie porady będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W klapie psuje się mikrostyk w przycisku. W _każdej_ mikrze K12. Temat powszechnie opisany, sam tu wkleiłem relację z naprawy (ze zdjęciami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...