Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Remont silnika 2.0 qr20de


kopich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Od roku posiadam primere p12 2.0 benzyna. Od jakiegoś czasu zaczął brać sporo oleju na bagnecie widac znaczące ubytki. Czeka mnie remont silnika. Mieszkasz w Brodnicy kujawsko-pomorskie. Może ktoś  z forumowiczów zna jakiegoś mechanika magika który zna się i by podjął taki remont? i jakie koszty mnie czekają? Bo może to jest nie opłacalny interes. Auto ma 172 tys. przebiegu. Za informacje z góry Dziekuje i Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sinik ,czyli goły słupek ,kupisz na Allegro,silnik jest po generalnym remoncie,z roczną gwarancją,cena około 4,ooo pln. przy zdaniu starego silnika,

Musisz poszukać,często jest ogłoszenie tego pana,który regeneruje silniki,Ja kupiłem ,ale 1,9 dci i mam go pół roku i na razie jest ok,poza luzem na 1 zaworze,ale gość powiedział,że bez problemu zlikwiduje usterkę,ale mam do niego 500 km,więc chyba poszukam mechanika na miejscu,

Sinik hula ,nie bierze oleju,jest jak nowy :-) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja mam 1,9 dci mam ponad 200 tys chodzi idealnie. Jak dla mnie najlepszy silnik w primerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 20:10, michaell napisał:

Szczerze ja mam 1,9 dci mam ponad 200 tys chodzi idealnie. Jak dla mnie najlepszy silnik w primerze 

To moja druga primera z 1.9 dci i także twierdzę,że silnik jest ok,ale drugą kupiłem już zmasakrowaną,ale o tym nie wiedziałem,bo właściciel mnie oszukał,twierdząc,że robił wszystko na czas,a bezczelnie kłamał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

cena wysoka w sumie nonale policzyc czesci i remont cena wyjdzie podobna. Ciekawe czy rozrząd jest tez wymieniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...