Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11b (po lifcie) - dostępna nowa wersja oprogramowania


Robert_B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni dostępna jest nowa wersja oprogramowania systemu multimedialnego do QQ J11b (po lifcie). Numer wersji: 0821. Aktualizację można pobrać i zainstalować samodzielnie przez Wi-Fi. Mam wrażenie, że zdecydowanie stabilniej działa połączenie BT ze smartfonem.

QQ-J11b-0821.thumb.jpg.7e31aa99b6e939190e3275f3ffc6166a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aktualizacji dotyczy li tylko wersji J11 po liftingu? A możne były jakieś dla J11 r. 2015 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 26.02.2020 o 17:52, Robert_B napisał:

Witam,

Od kilku dni dostępna jest nowa wersja oprogramowania systemu multimedialnego do QQ J11b (po lifcie). Numer wersji: 0821. Aktualizację można pobrać i zainstalować samodzielnie przez Wi-Fi. 

Jak długo przebiegała aktualizacja oprogramowania przez WiFi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Intruz napisał:

Siedziałem ponad 30min i ciągle komunikat: Pobieranie danych w toku... 

Dokładnie mam to samo <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe  co ta aktualizacja da więcej - chętnie poczytam skro do mojego już nic nowego nie ma :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no taka, dojeżdzamy do ul LEŚNEJ i komunikat

UWAGA. DROGA NIEUTWARDZONA :laie_67:

 

Zrzut ekranu (69).png

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie chodzi o aktualizacje mapy tylko oprogramowania inforozrywki. Więc nie widzę związku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, aktualizacja o której informowałem nie obejmuje nawigacji.

A odnośnie nawigacji, to już wypowiadałem się na tym Forum. Chętnie dopłaciłbym za brak tego "navipodobnego" produktu. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak na marginesie wtrąciłem o mapach :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić aktualizacje, ale system prosi o podłączenie po USB. Nie miałem czasu i na razie więcej nie kombinowałem. Mapy rzeczywiście stawiają dużo do życzenia, ale zawsze można korzystać z Android Auto i aktualnych map Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Google dopracuje swoją nawigację, to może tak. Niestety, w tempie, w jakim to robi to jeszcze parę lat upłynie.

Odnośnie Android Auto, to jeśli ktoś nie ma smartfona z Androidem 10, to oficjalnie w Polsce nie uruchomi Android Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Androida 9 i bez problemu wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że instalowaliście aplikację Android Auto z nieoficjalnego źródła. Pamiętajcie, że w przypadku telefonów służbowych zarządzanych przez pracodawcę (MDM) nie ma możliwości instalacji oprogramowania z innych źródeł niż sklep Google.

A odnośnie działania Google Maps, to faktycznie, macie rację - działa. Tyle że info o fotoradarach jest dostępne losowo, informacja o prędkości dostępna losowo i nikt nie wie od czego to zależy. Niektóre funkcje są w navi na smartfonie, a w Android Auto już ich nie ma. Itp., itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie powtórzyłem  aktualizować oprogramowanie systemu multimedialnego.Wszystko poszło OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...