Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane lusterka


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie to założyłem. Robi świetnie ale ja nie mam elektrycznej regulacji.

Jak masz el. regulacje lusterek to musiał byś ją włożyś pomiędzy lusterko a tą głowice co nim kręci a to może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

ale przecież pzrewody tam też są to można do przewodów ładnie spiąć opaską, cieniutki kabelek dać i powinno działać, jestem ciekawy czy łatwo jest rozebrać to lusterko i czy elektryczne tak samo się rozbiera jak zwykłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś zobaczyć przy kostkach od lusterek czy jest wolny kabelek i pojawia się na nim naopięcie po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Jeżeli nie to musisz pociągnąć nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulowane ręcznie (nie elektrycznie) zdejmuje się dość łatwo (w micrze K11 bez problemu wyciągnąłem wkład lusterka (razem z plastikiem) z obudowy, nic przy tym nie łamiąc - wyciągałem zgdonie z analogiczną instrukcją z forum dla almery - dzięki ;)).

Pewien problem miałem z wyciągnięciem szkła z plastikowej ramki - na początku podgrzewanie suszarką nic mi nie dawało - albo plastik był za twardy, albo lusterko za gorące ;P, w końcu założyłem skórzane rękawiczki i poszło bez problemu (trzeba to naprawdę DOBRZE podgrzać). Nie mam pojęcia, jak jest zbudowane elektryczne lusterko, ale może zobacz, czy możesz je równie łatwo wyciągnąć z obudowy (nie trzeba dużej siły, raczej liczy się technika ;)) i czy da się dostać do szkła lusterka od niewidocznej jego strony - w końcu to tam trzeba przykleić maty podgrzewające...

Z doprowadzeniem ewentualnych dodatkowych kabli nie powinno być problemu - miejsce na dwa dodatkowe kabelki w lusterku zawsze się znajdzie (to mniej więcej tak, jak z autobusem MPK - zawsze zmieści się jeszcze jedna osoba - kanar :lol:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Właśnie wróciłem od kolegi, posiadacza Nissana SR, który nie wieadomo czemu nie MOŻE zalogować się na forum -(nie przyjmuje hasła) pokazał jak to zrobić, co tzreba zdjąć, co odkręcić, gdzie podważyć. pooglądaliśmy almerki, porównaliśmy heheheh spoko ale dlaczego postów nie może pisać???????? prośba do adminów zróbcie coś z tym...aaa instalacja jest w su mie prosta tylko można zbić wkład:( poza tym prostota i fajna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie też założyłem podgrzewane lustra, super sprawa. Dzieki temu juz raz uratowałem tyłek mojemu N13 no i sobie.

:) Podlączyłem pod tylną szybę

Polecam każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...