Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane lusterka


Guest maciejwra
 Share

Recommended Posts

Ja sobie to założyłem. Robi świetnie ale ja nie mam elektrycznej regulacji.

Jak masz el. regulacje lusterek to musiał byś ją włożyś pomiędzy lusterko a tą głowice co nim kręci a to może być problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest maciejwra

ale przecież pzrewody tam też są to można do przewodów ładnie spiąć opaską, cieniutki kabelek dać i powinno działać, jestem ciekawy czy łatwo jest rozebrać to lusterko i czy elektryczne tak samo się rozbiera jak zwykłe?

Link to comment
Share on other sites

Musiał byś zobaczyć przy kostkach od lusterek czy jest wolny kabelek i pojawia się na nim naopięcie po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Jeżeli nie to musisz pociągnąć nowy.

Link to comment
Share on other sites

Regulowane ręcznie (nie elektrycznie) zdejmuje się dość łatwo (w micrze K11 bez problemu wyciągnąłem wkład lusterka (razem z plastikiem) z obudowy, nic przy tym nie łamiąc - wyciągałem zgdonie z analogiczną instrukcją z forum dla almery - dzięki ;)).

Pewien problem miałem z wyciągnięciem szkła z plastikowej ramki - na początku podgrzewanie suszarką nic mi nie dawało - albo plastik był za twardy, albo lusterko za gorące ;P, w końcu założyłem skórzane rękawiczki i poszło bez problemu (trzeba to naprawdę DOBRZE podgrzać). Nie mam pojęcia, jak jest zbudowane elektryczne lusterko, ale może zobacz, czy możesz je równie łatwo wyciągnąć z obudowy (nie trzeba dużej siły, raczej liczy się technika ;)) i czy da się dostać do szkła lusterka od niewidocznej jego strony - w końcu to tam trzeba przykleić maty podgrzewające...

Z doprowadzeniem ewentualnych dodatkowych kabli nie powinno być problemu - miejsce na dwa dodatkowe kabelki w lusterku zawsze się znajdzie (to mniej więcej tak, jak z autobusem MPK - zawsze zmieści się jeszcze jedna osoba - kanar :lol:).

Link to comment
Share on other sites

Guest maciejwra

Właśnie wróciłem od kolegi, posiadacza Nissana SR, który nie wieadomo czemu nie MOŻE zalogować się na forum -(nie przyjmuje hasła) pokazał jak to zrobić, co tzreba zdjąć, co odkręcić, gdzie podważyć. pooglądaliśmy almerki, porównaliśmy heheheh spoko ale dlaczego postów nie może pisać???????? prośba do adminów zróbcie coś z tym...aaa instalacja jest w su mie prosta tylko można zbić wkład:( poza tym prostota i fajna robota

Link to comment
Share on other sites

Sam sobie też założyłem podgrzewane lustra, super sprawa. Dzieki temu juz raz uratowałem tyłek mojemu N13 no i sobie.

:) Podlączyłem pod tylną szybę

Polecam każdemu

Link to comment
Share on other sites

i jak sprawdzil juz ktos czy przy elektrycznie regulowanych lusterkach bedzie problem z zamontowaniem takiej maty ?? nie chodzi mi o podlaczenie bo to wg mnie nie problem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...