Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alternator


adi2412

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem że podczas postoju swiatla mijania przy dodawaniu gazu raz świecą jaśniej, a raz ciemniej . Czy to morze być wina alternator lub regulatora napięcia , ktoś się spotkał z takim objawem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taki objaw.

Zobaczten wątek, który jakiś czas temu założyłem. U mnie to był sterownik silnika jakiś do aktualizacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się to raz pojawiło ale również został sterownik zaktualizowany. Tylko że u mnie to przyciemnianie i rozjaśnianie było na wolnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info u mnie jest problem tylko że światłami ,zegary i wszystko inne świeci normalnie . Podepne jeszcze miernik i zobaczę czy też tak wariuje ładowanie jak u kolegi na filmiku . Dodam jeszcze że problem występuje tylko jak ruszę pedalem gazu , jak pracuje silnik na wolnych obrotach wszystko jest ok . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak ja bym podjechał do ASO i niech to zrobią. To nie jest normalne. U mnie tak jak pisałem wystąpiło to raz ale nauczony doświadczeniem zawodowym od razu nakręciłem półtorej minutowy filmik i na tej podstawie wiedzieli co się działo gdyż wszystko wróciło do normy. Ale przeprogramowali sterownik i na razie problem się nie powtórzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...