Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uciążliwa kontrolka j11 2014


Krysiaczekpro141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wyskakuje mi kontrolka wilgoci paliwa w filtrze paliwa filtr był wymieniany 3000 km temu na wszelki wypadek wylalem z niego paliwo i zerknolem czy sa drobiny ale niema wiec podpiąłem komputer pokazało że świece żarowe do wymiany 2 spalone więc wymieniłem i teraz komputer nie pokazuje żadnego błędu lecz Kontrolka się świeci co robić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuszczałem i ani grama co da zamontowanie nowego filtra skoro on ma przejechałem 3000 km pod komputerem żadnego błędu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wydał te 130 zł na filtr i zamontował nowy. Być może coś z tym filtrem jest nie tak skoro ciągle podaje informacje o znajdującej się wodzie.

A czy przed wymiana filtra kontrolka też świeciła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kupna zrobiłem 50tysiecy I nigdy nie świeciła  potem wymieniłem filtr  zrobiłem 3tys I  podczas mycia auta cisnieniowo wyskoczyla ta kontrolka  ale co ma mycie auta do tej kontrolki nic.... Ale sprawdziłem pod kompem pokazało swiece więc pomyślałem że zbieg okoliczności że akurat podczas mycia wymieniłem swiece I kontrolka dalej jest A błędu brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował podmienić ten filtr na nowy i zobaczył czy wtedy będzie wszystko ok. Samochód kupiłeś nowy czy używany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbujemy z filtrem   uży* 40tys mialo przeje  2lata temu * 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...