Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek sam się zamyka


Emil_B90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :)

O tuż mam problem z moim x-em T31 2007 r., mianowicie chodzi o to ze gdy chce otworzyć go z pilota bądź  z guzika w klamce to on z powrotem się zamyka w szybkim tempie przez co ciężko go otworzyć bo trzeba robić bardzo szybko. Gdy chce go zamknąć z pilota to się zamyka lecz gdy otworzyć to szybko sam się zamyka.  Zauważyłem ze światła w podsufitce się nie zapalają. Bądź zapalają i gasną gdy próbuje go otworzyć.Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, rozłączyłem ako  na całą noc lecz bez efektu. Manualnie z kluczyka idzie otworzyć od strony kierowcy i z kluczyka też odpala. Jak kilka razy klikam pilotem aby go otworzyć to się udaje i pilot się blokuje żadnej reakcji,lecz gdy wsiądę on się zamknie sam lecz mogę go odpalić i jechać nie używając kluczyka, jest to wersja inteligentnego kluczyka. Sam już nie wiem co robić jakieś porady? pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz w drzwiach kierowcy przełącznik od ryglowania drzwi. Poproś drugą osobę, żeby z większej odległości otworzyła auto z pilota a ty stań przy aucie i zobacz czy wtedy też się zarygluje.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...