Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI 2019 SILNIK 1,3 -Nawigacja


Jureczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.Mam pytanie . Czy ktoś aktualizował mapy w nawigacji (Nissan conekt ) za pomocą wi-fi ,lub USB - proszę o porady jak to bezpiecznie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, robiłem to po Wi-Fi. Żadna filozofia. Jednak to jest długotrwały proces. Wszystko zależy od szybkości dostępu do internetu. Cała aktualizacja to jak pamiętam ok 11Gb. Mniejsze kraje wgrywałem  dwa lub trzy na raz, natomiast duże pojedynczo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również aktualizowałem przez Wi-Fi. Potwierdzam, jak napisał kolega post wcześniej, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Można także zaktualizować mapy przy pomocy pendrive. Musisz przygotować sobie 32GB pendrive sformatowany w FAT32. Następnie musisz zapisać na tym pendrive licencję z poziomu menu aktualizacji w samochodzie. Na komputer ściągasz i instalujesz oprogramowanie Map Update Tool, podłączasz pendrive i masz możliwość pobrania aktualizacji map zgodnie z posiadaną licencją. Następnie pendrive ponownie podłączasz w aucie i aktualizujesz mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę szybciej (jeśli chcesz zaktualizować wszystkie mapy) zrobisz to przez USB i pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na pierwszym przeglądzie serwisowym. Zapytałem jak przeprowadza się aktualizację map przez USB, skąd je pobrać. Odpowiedź byłą  - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...