Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ramka chromowana halogenu - klejenie


Marlon78

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Note'a NE11 (2013) i od zakupu nie posiadałem prawej ramki halogenu (chromowanej). Udało mi się zdobyć za rozsądne pieniądze taką ramkę (oryginał tzn. komplet to koszt 600 zł). W związku z tym iż była ona używana to taśma dwustronna którą oryginalnie powinna być ona przyklejona nie nadaje się do niczego. Czy ktoś może zasugerować czym przykleić tę ramkę??? Jakiś klej?? Jeśli tak to jaki??? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował użyć tego po uprzednim usunięciu starej taśmy i odtłuszczeniu powierzchni

Taśma.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra taśma dwustronna np. firmy 3M  bo na jakiś tani szajs szkoda nerwów lub ten klej WURTH naprawdę dobry i uniwersalny wiele razy już mi się przydał.

daf1f36e4b9141c7c568a11e36dd7431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę w necie i trafiłem na taśmy piankowe dwustronne do mocowania różnych elementów do lakieru. Zamówiłem taśmę  https://app.com.pl/pl/company/products/product/01050303/Tasma-dwustronnie-klejaca-akrylowa-APP-Acryl-Tape

Ma ona wymiary dokładnie takie jak ta oryginalnie nałożona czyli 9mm szerokości i około 1mm grubości.

Zeskrobałem tę starą i czekam na przesyłkę z nową taśmą :-) Myślę że będzie jak z fabryki :-P

Jak zrobię to napisze czy faktycznie takie rozwiązanie zbliżone do fabrycznego daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego, gdyby taśma piankowa nie łapała, polecam taśmę butylową. Klei wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ramka przyklejona i od tygodnia nie odpadła. Próbowałem ją podważyć i trzyma naprawdę mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...