Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ma ktoś wtryski na sprzedaż? 16600 8h800


jacekdh12

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, okazuje się że u mnie stuka któryś wtrysk lub dwa, zamiast rozkręcać dawać do sprawdzenia i może regeneracji zauważyłem w tematach że czasem ktoś się ogłaszał że ma dobre sprawdzone w tryski w dobrej cenie. Jeśli ktoś posiada proszę o priv najlepiej 4 sztuki to wszystkie po prostu podmienie, u mnie stukają powyżej 2tys obrotów i z tego co się dowiedziałem wychodzi że i tak raczej nie da się naprawić tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z osobą z poniższego linka. Od lat handluje częściami do X'ów, może ma coś na stanie

https://allegro.pl/uzytkownik/marian22247

Tak z ciekawości jaki masz przebieg że planujesz wymianę wtrysków. Chciałbym oszacować jak dużą ja mam jeszcze rezerwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg prawie 319tys, mam papier od poprzedniego właściciela o regeneracji przy 220tys, po prostu przy przyspieszaniu powyżej 2tys obrotow stuka lub stukają wtryski, pewnie jakiś jeden taką mam nadzieję. Ale najbardziej zniechęca mnie robienie tego, tydzień bez samochodu jak nic póki się wyjmie sprawdzi zamówi potrzebny, dlatego jakby była atrakcyjna cena to w jeden dzień podmienił bym 4 sztuki. Dzięki za linka zaraz sprawdzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...