Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spryskiwanie szyb


Gość pietia_pk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietia_pk

Jak spryskać tylną szybę a dopiero później włączyć wycieraczkę bo jak chodzi po suchej to się bardziej zużywa, przy przedniej juz doszedłem trzeba lekko ok 2s podciągnąć przytrzymać i tylko pryśnie a jak pociągne do oporu to dopiero załączą się wycieraczki ?? czy komuś to sie udało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylnej wycieraczki nie uzywam, wystarczaja mi boczne lusterka. Wzięło to się z tąd że kiedy uzywałem spryskiwacza i tylnej wycieraczki to tył auta wyglądał jak gdyby ktoś puscił na niego pawia a że strasznie mnie to wkurzało (ale jestem pedant :D ) to postanowiłem zerwać z tym procederem i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak macie przelozenie do tylnej wycieraczki? Spotkalem sie juz z mozliwoscia pracy cykliczna + tzw plynna regulacja oraz stala praca. Ja mam tylko cykliczna. Czy to znowu "ten typ tak ma" jak w przypadku montazu bialych bocznych kierunkowskazow i innych "udziwnien"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylnej wycieraczki nie uzywam, wystarczaja mi boczne lusterka. Wzięło to się z tąd że kiedy uzywałem spryskiwacza i tylnej wycieraczki to tył auta wyglądał jak gdyby ktoś puscił na niego pawia a że strasznie mnie to wkurzało (ale jestem pedant :D ) to postanowiłem zerwać z tym procederem i nie narzekam.

 

Witam, lepiej jednak co jakiśczas używać, przynajmniej podczas deszczu.

Mi podejście zafundowało zardzewienie trzpienia i silniczek nie potrafił ruszyć wycieraczki. :D

 

Jak spryskać tylną szybę a dopiero później włączyć wycieraczkę bo jak chodzi po suchej to się bardziej zużywa, przy przedniej juz doszedłem trzeba lekko ok 2s podciągnąć przytrzymać i tylko pryśnie a jak pociągne do oporu to dopiero załączą się wycieraczki ?? czy komuś to sie udało ??

 

tego chyba nie rady zrobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem mozna zamontowac wycieraczke gdzie spryskiwanie jest przy listku tak wiec najpierw idzie woda potem wycieraczka. Ale gdzie to kupic nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam w prawdzie almery ale k11 i umnie jest oddzielnie spryskuje i oddzielnie chodzi wycieraczka nie da sie na raz obydwu rzeczy wlaczyc ale wymienilem kiedys cala dzwigienke na inna i mialem trzy pozycje i wszystko bez problemu dzialalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w K11 tej co mialem ('96) przednie wycieraczki wlaczaly sie same po chwili od momentu wlaczenia spryskiwacza z przodu. Natomias z tylu byly opcje samej wycieraczki (ciagła praca), ciagla praca plus "dozowanie" spryskiwacza Lub praca wycieraczki i spryskiwacz (automatycznie obijal)

 

w N16 natopisat z tylu same sie wlacza wycieraczka po dluzszym przytrzymaniuu spryskiwacza lub manualnie wlaczana w prace cykliczna... i tak jest wg mnie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...