Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pilot nissan p12


Patryk1427

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 
Nissan p12 1.8 kombi 2002
Pytanie
Dostałem przy zakupie jeden 5wk4 885 kluczyk z pilotem , pilot się teoretycznie już zj***ł i naprawa go nie warta świeczki..
Takiego klucza o tym kodowaniu to tylko na eBay...
I teraz czy mogę kupić np sama stacyjke z kluczykami uzywke (czy może mieć inny kod) czy wtedy wiąże się też to że muszę kupić komputer?

Czy mogę kupić taki cośik bo wyłącznie chodzi mi o pilot https://allegro.pl/oferta/sterownik-zamka-centralnego-metalowe-piloty-migacz-7295372696?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie możesz kupić zwykłe klucz z pilotem i go sobie doprogramować do kompa by tylko ci otwierał drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patryk1427 napisał:

I teraz czy mogę kupić np sama stacyjke z kluczykami uzywke (czy może mieć inny kod) czy wtedy wiąże się też to że muszę kupić komputer?

To nie przejdzie bo jest jeszcze immobilizer w sterowniku (kompie) zapisany. Jak wyżej, możesz używany od innego samochodu kluczyk zaprogramować do otwierania drzwi u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z oryginalnym kluczykiem do nissana?? masz na myśli zepsuty pilot w kluczyku czy jakiś osobny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...