Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko zewnętrzne wkład


simonc2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje wkład lusterka do Nissan X-Trail T31 z rocznika 2008, strona prawa (pasażer), podgrzewane,elektryczne, Przeszukałem wszystkie  aukcje allegro do x-traila T31 i nie mogę takiego znaleźć. Bardzo proszę o link do takiego lusterka. W załączniku zdjęcia mojego wkładu lusterka.
Dziekuje i pozdrawiam

IMAG6167.jpg

IMAG6168.jpg

IMAG6169.jpg

IMAG6170.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z poniższą osobą.

https://allegro.pl/uzytkownik/marian22247

Od lat handluje częściami do X'ów wszelkiej wersji.

Problemem może być tylko to iż większość z nich pochodziła z Anglii i akurat lusterka, a właściwie wkłady są chyba inne, ze względu na miejsce kierowcy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 12:32, Eloar napisał:

Z tego co widzę, to nr części to 96365JG05A. Widzę tylko na ebay za ~35$.

Kolego możesz podesłać link do tej aukcji na ebay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo już zniknęła ta oferta, albo źle patrzyłem. Teraz wyszukuje mi tylko oferty z wysyłką z Emiratów, gdzie sama wysyłka to 25-35$ niestety.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=nissan+"96365JG05A"&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=nissan+"96365-JG05A"

Sporo ofert z australii też jest jak szukać x-trail t31 side mirror, ale to na nic, bo jeżdżą pod prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eloar napisał:

Albo już zniknęła ta oferta, albo źle patrzyłem. Teraz wyszukuje mi tylko oferty z wysyłką z Emiratów, gdzie sama wysyłka to 25-35$ niestety.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=nissan+"96365JG05A"&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=nissan+"96365-JG05A"

Sporo ofert z australii też jest jak szukać x-trail t31 side mirror, ale to na nic, bo jeżdżą pod prąd

Dzieki

Nie przypuszczałem że bedzie taki duży problem z dostaniem wkładu do mojego T31, Problem dalej nie rozwiazany i chyba bede musiał kupic całe lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zbite jest tylko szkło a plastikowy wklad od niego jest cały to mały pikuś jest dorobic takie lusterko jakie sie chce:

sferyczne ,asferyczne,przyciemniane,itp.

Firm w Polsce dorabiajacych wszelakie lusterka wraz z wkladami,grzałkami nie brakuje..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piotrek3 napisał:

Jesli zbite jest tylko szkło a plastikowy wklad od niego jest cały to mały pikuś jest dorobic takie lusterko jakie sie chce:

sferyczne ,asferyczne,przyciemniane,itp.

Firm w Polsce dorabiajacych wszelakie lusterka wraz z wkladami,grzałkami nie brakuje..

 

tylko szkło mam rozbite, reszta jest ok nawet podgrzewanie działa normalnie. Gdzie w okolicach bielska białej bede mógł takie szkło dorobić, czy po dorobieniu szkła ogrzewanie bedzie dalej działać? ma ktoś namiar na sprawdzoną taką firme?

Edytowane przez simonc2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, simonc2 napisał:

tylko szkło mam rozbite, reszta jest ok nawet podgrzewanie działa normalnie. Gdzie w okolicach bielska białej bede mógł takie szkło dorobić, ma ktoś jakikolwiek namiar?

To jest bajka ,zamów takie szklo i po klopocie.

Ja kiedys dorabiałem na zamowienie do Audi ,za lewe i prawe zapłaciłem razem  ok.30 zł.

W pisz w net fraze lusterka samochodowe ,dorabianie lusterek ,zamów i po kłopocie.

P.S.

Na Allegro ceny zaczynaja sie od  9 zł za plaskie lusterko..

https://allegro.pl/oferta/szklo-lustro-nissan-x-trail-t31-2007-2013-2012-9309382261

 

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piotrek3 napisał:

To jest bajka ,zamów takie szklo i po klopocie.

Ja kiedys dorabiałem na zamowienie do Audi ,za lewe i prawe zapłaciłem razem  ok.30 zł.

W pisz w net fraze lusterka samochodowe ,dorabianie lusterek ,zamów i po kłopocie.

ok, samo szkło to ja tez znalazłem na allegro, tylko jak wymienić samo szkło żeby grzanie lusterka działało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, simonc2 napisał:

ok, samo szkło to ja tez znalazłem na allegro, tylko jak wymienić samo szkło żeby grzanie lusterka działało 

podgrzać opalarką i odkleić. Możliwe, że znajdziesz zakład, który nie tylko dorabia, ale też montuje szkła, to powinni sobie poradzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarniety, jak ktos bedzie potrzebował to dam namiar ma fachowca ktory zajmuje sie takimi zeczami koszt 40-50zł w zaleznosci od wybranego lustra

IMAG6264.jpg

IMAG6236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

 

@Simonc2 mógłbyś proszę podać namiar na tego fachowca?
Niestety mam ten sam problem, czyli całość jest ok, tylko lusterko pęknięte
Dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...