Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Migajaca kontrolka hamulca (reczny) i swiecaca sie kontrolka wspomagania


stasziek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poprzednim razem w zimie mialem taka sytuacje, ze wsiadam do samochodu i miga kontrolka od hamulca recznego (P) oraz swieci sie kontrolka wspomagania. Dzisiaj ponownie. Zgaszenie samochodu i ponowne zapalenie pomaga. Ktos wie moze o co chodzi z tym?

4AFB64C0-D315-4990-8652-E9063073D690.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stasziek napisał:

Hej, poprzednim razem w zimie mialem taka sytuacje, ze wsiadam do samochodu i miga kontrolka od hamulca recznego (P) oraz swieci sie kontrolka wspomagania. Dzisiaj ponownie. Zgaszenie samochodu i ponowne zapalenie pomaga. Ktos wie moze o co chodzi z tym?

4AFB64C0-D315-4990-8652-E9063073D690.png

Miałem tak samo. Zgłosiłem to do ASO. Na początku  sprawdzali połączenia wyczyścili co się dało i kazali jeździć.  Niestety to nie pomogło i musiał być wymieniony moduł. ( na gwarancji - miałem rozszerzona gwarancję na 5 lat ) Teraz jest już ok. Nissana mam z 2014 a to było w zeszłym roku. A tak przy okazji jest już mowa o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dzieki za info. Gdzie jest ten temat? Nie znalazlem nic:/ sprawdzali elektronike? Rozbebeszali cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stasziek napisał:

Hej! Dzieki za info. Gdzie jest ten temat? Nie znalazlem nic:/ sprawdzali elektronike? Rozbebeszali cos?

Wyczyścili tylne hamulce. U mnie objawiało się tym ,że jeden z tylnych hamulców nie działał podczas zaciągania ręcznego. Aby wymienić moduł to ( z tego co się orientuje ) musieli zdemontować tunel środkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie martwie tylko o to, ze pojade do ASO i wtedy za cholere nje bedzie mozna im udowonic, ze te kontrolki migaja. Powiedza: wszystko ok, nic nie miga:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, stasziek napisał:

Ja sie martwie tylko o to, ze pojade do ASO i wtedy za cholere nje bedzie mozna im udowonic, ze te kontrolki migaja. Powiedza: wszystko ok, nic nie miga:)))

nagraj film i pokaż w ASO. Jak tak zrobiłem i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Makrys napisał:

nagraj film i pokaż w ASO. Jak tak zrobiłem i nie było problemu.

Naprawę miałeś już wtedy kiedy zamontowałeś Dasaitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic nagrywać, widać to jako błędy po podłączeniu pod komputer diagnostyczny. 

Potwierdzam - moduł do wymiany. U mnie od wymiany w styczniu - bez błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...