Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z bezkluczykowym otwieraniem/uruchamianiem


Haart

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał problem z kluczykiem? Wszystkie klamki mają czasem problem z widzeniem kluczyka - klapa i drzwi. Podchodzę do auta z kluczykiem w kieszeni i otwieranie nie działa. Wyciągam kluczyk i czasem złapie, a czasem muszę otworzyć z pilota - z tym nigdy nie było problemu. Bateria jest nowa, choć poprzednią wymieniałem w listopadzie, teraz w maju ponownie, gdy miała 2,7, więc też bez dramatu. Wczoraj znowu musiałem wyjmować kluczyk, ale doszedł problem z odpaleniem - kluczyk w kieszeni a na desce komunikat, że nie ma kluczyka. 

Poprzednio wymienili klamkę kierowcy bo ponoś jest tam antena, ale problem nadal występuje. I to w sumie losowo. Czasem co kilka dni, czasem częściej. 

Jakieś pomysły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po długich bojach, konsultacjach z działem technicznym etc., zdiagnozowano błędy w module BCM. Do wymiany. Ciekawe ile na to poczekam i co nie będzie działało po wymianie ;-)

Teraz jeszcze czujnik deszczu, podgrzewanie lusterek i ogólnie auto będzie jako tako sprawne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...