Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel klimatyzacji


edek69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie....góra wersja po lifcie...dolna przed liftem. Inne wtyczki (dolny panel ma też wtyczki do przycisków a górny nie)  i chyba trochę szersza tak jak górny schowek. Minimalnie ale szerszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 21:12, M@reS napisał:

Nie....góra wersja po lifcie...dolna przed liftem. Inne wtyczki (dolny panel ma też wtyczki do przycisków a górny nie)  i chyba trochę szersza tak jak górny schowek. Minimalnie ale szerszy. 

A gdyby pogmerać w tych wtyczkach i przełożyć same styki? Po prostu wyjąć styki z jednej wtyczki i włożyć do drugiej.

Nie twierdzę też, że masz racji ale wiem, że z tymi różnymi internetowymi zapewnieniami jest różnie. Wcześniej zapewniano mnie, że nie da się zamontować przednich przeciwmgłowych bez dorabiania instalacji i jakiegoś programowania. A okazało się, że poza wymianą przełączników przy kierownicy i lamp nic więcej nie trzeba było robić.

Żeby ostatecznie się dowiedzieć czy wymiana tych paneli jest możliwa to po prostu trzeba by mieć konkretne wymiary i ich dokładne zdjęcia wraz ze zdjęciami mocowań w samochodzie i zdjęciami złączy elektrycznych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było ...... " Mam pytanie czy te panele są zamienne plug& play " czyli wymontować - zamienić - zamontować.....nie kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, M@reS napisał:

Pytanie było ...... " Mam pytanie czy te panele są zamienne plug& play " czyli wymontować - zamienić - zamontować.....nie kombinować.

No i odpowiedziałeś, że nie. Tu jest racja.

A ja tylko zaznaczam, że czasami wystarczy niewielka modyfikacja by jakaś przeróbka spełniała nasze oczekiwania. Zaznaczam, że nie twierdzę by dotyczyło to na pewno wspomnianych paneli. Jeżeli ktoś ma chęci, czas, możliwości i talent do tego by wyglądało to tak jakby wyszło z fabryki to nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować.

Kiedyś fora internetowe były pełne tego typu porad i szczegółowych opisów ze zdjęciami, tzw. manuali, dzięki którym można było samemu udoskonalać swoje pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, bo sam lubię złożyć coś co jest dla innych niemożliwe. Mam takie powiedzenie.." jak ludzie coś zrobili, ludzie potrafią to zmienić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna lokalizacja przycisków, inny rodzaj przełącznika (obrót/przycisk). Bez druciarstwa może być ciężko. Ale co ja tam wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NazgulXL napisał:

Inna lokalizacja przycisków, inny rodzaj przełącznika (obrót/przycisk). Bez druciarstwa może być ciężko. Ale co ja tam wiem :D

To pisałem wcześniej. Dać się na pewno da coś z tym zrobić ale czy się opłaca ?? i jak będzie wyglądać ? to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...